jigolo olmak 2021

Jigolo Olmak

Jigolo Olmak İçin Kibar Olmalısınız

Mesleğinizi değiştirerek, yeni bir tercihle hayatınızı baştan belirleyebilirsiniz. Mesleğinizin ne olduğu ya da hangi okulları bitirdiğiniz bu meslekte hiç sorun olmaz ya da sizden yılların deneyimine sahip olmanızda beklenmez. Sadece bu meslekte yazılı olmayan bazı kurallara uymanız ve bazı özellikleri taşımanız yeterlidir. Size jigololuktan söz etmek istiyoruz, jigolo olmanıza yardım edecek bazı konuları açıklayacağız. Öncelikle jigolo olmak için kibar olmalısınız, iyi derecede enerjiye sahip olmalısınız. Az çok belirli bir karizmaya ve birazda yakışıklılığa sahip olduğunuzda mesleğinizde küçük adımlarla ilerlemeye başlayabilirsiniz. Her erkek az çok kadınların seksten ne şekilde zevk aldıklarını uygulamaktan hoşlanmasa da bilir.

Jigololuğun temeli sekse dayalı bir hizmet olmasıdır ama bu hayata girdiğinizde mükemmel seks bilgisine sahip olmanız sizden beklenmez, bu eksiğinizi randevularınızı yaşamaya başladığınızda da tamamlayabilirsiniz. Jigolo ol tüm hayatın tamamen değişsin sözlerini sayısız sitede duyarsınız ama bunun için kişilerin mücadeleyi asla bırakmamaları gerekir. Zaten hayat baştan sona bir mücadele değil mi? daha doğar doğmaz bu mücadeleye başlıyoruz ve son günümüze dek bu mücadeleyi vermeye devam ediyoruz. Çoğu zaman mücadelemiz istediğimiz gibi sonuçlanmasa da, mücadele etmeyi hiç bırakmıyoruz. Bu meslekte en azından vereceğiniz mücadelenin sonunda kazanacağınızı ve hayatınızı mükemmel bir hale getireceğinize emin olabilirsiniz. Belki de, vereceğiniz mücadele ile sonucunu en iyi şekilde tahmin edebileceğiniz bir meslek söz konusu.

Siz şayet mücadeleci ve gelişmeye açık olursanız, jigolo arayan bayanlar sizi sürekli desteklemeye devam ederler ve gelişiminize deneyimleriyle yardımcı olurlar. Sonuçta olgun bayanların cinsel istekleri ve seks deneyimleri size çok boş zaman bırakmayacak ve yaşayacağınız ilişkilerle deneyim kazanmaya başlayacaksınız. Zaten erkeklik güdülerinizle bir miktar seks bilginiz olduğu için gelişmekte çok zorlanmayacaksınız. Azgınlığınızda size gereken enerjiyi ve isteği fazlasıyla verecektir. Seks yapmayı istemeyecek bir erkek sadece bu meslekte başarısız olacaktır. Seks yapmayı istemeyecek bir erkekte zaten tam bir erkek sayılmaz, bazı sorunları olduğu kesindir. Eğer bir sorununuz yoksa ve seksten de zevk alıyor, her zaman ilişkiye girerim diyorsanız buyurun başvuru sayfasına geçelim.

Jigolo başvuru sayfası mesleğinize başlamanın ilk adımı sayılabilir. İlk adımınız sizi bayanlara ulaştıracak ilanın hazırlanması ve tanıtımınızın başlaması anlamına gelir. İlan yayınlandığı andan itibaren her an bir randevu vermeye hazır olmanız gerekiyor çünkü bu site sektördeki en hızlı sitelerden biridir ve sizi kısa sürede bayanlara tanıtmaya başlayacaktır. Bayanlarda ilanınızı gördüklerinde sizin yeni olduğunuzu fark edecekler ve sizi meraktan aramaya başlayacaklar. Bu noktada kadınlara mutluluk vermeyi başarırsanız, bayanlar size ilgi göstermeye devam edeceklerdir. Eğer hüsran yaşatırsanız da sizinle bir daha muhatap olmayı istemeyeceklerdir. Jigolo görüşmelerinizi bir bayanla yapacağınız ilk flört gibi düşünebilirsiniz, flört edeceğiniz kadınlarla randevularınıza nasıl ayrıca önem veriyorsanız bu görüşmelere de en az o görüşmelerdeki kadar önem vermelisiniz.

Tanıtımınızı hazırlarken kendinizle istediğiniz kadar böbürlenebilir ya da yeteneklerinizi abartabilirsiniz ama jigolo ilanları siz bir randevuya götürdüğünde tüm gerçekler bu randevuda ortaya çıkacaktır, bu yüzden dürüst olmakta bu meslekte ayrıca önemlidir. Cinsel yaşamınızdaki ilk deneyimi bile yaşayacak olsanız, bunu ilanınızda açıkça dele getirdiğinizde emin olun sizi de arayacak bayanlar çıkacaktır. Mesele randevunuzda size şans tanıyan bu bayanlara oldukça kibar ve nazik davranarak günlerini güzelleştirmenizdir, siz seks deneyiminde yetersiz olacağınız için onlar sizin yerinize seksi güzelce yaşayacaklardır ve size de bir şeyler öğreteceklerdir. Öğrenilenler bu meslekte asla unutulmamalıdır, her çeşit seksinde bir miktar tadına bakarsanız, ilerleyen ilişkilerinizde size bir talep geldiğinde bayana kısmen de olsa, istenilen konuda hizmet verebilmeniz mümkün olur ve müşteriniz bu özveriniz nedeniyle sizden memnun kalır.

Jigolo Arayanlar Seviştiklerine Pişman Olmazlar

Seks ilişkilerinde eşcinsel tercihler söz konusu değilse genellikle sevişecek olan çifti bir erkek ve bir bayan oluşturur. Mevsim değişikliklerinde her canlı gibi insanlarda bir çiftleşme çılgınlığına tutulurlar ve çiftleşecek bir partner bulmak isterler. Bu sırada salgılanan feromonlar etkisiyle insana gördüğü her karşı cins bir aşk tanrıçası gibi görünür. Bu dönemde tek amaç vardır, karşı cinsi tavlamak ve cinsel ilişkiye girmek. Bunu başaranlar kısa zamanda yatağa girerler ve bazen pişman olurlar bazen sahip oldukları duygunun etkisinde muhteşem anlar yaşadıklarını düşünürler. İlişkinin kalitesi yarı yarıya şansla iyi ya da kötü sonuçlanır. Jigolo arayanlar seviştiklerine pişman olmazlar. En mükemmel çifti oluşturabileceğiniz erkeği arıyorsanız, erkeğinizi jigololar arasından seçmeniz gerekir.

Jigolo seçimleri size her zaman mükemmel cinselliği yaşatır. İllaki mevsim değişikliklerinde azdığınız zamanlarda değil, en isteksiz olduğunuz anlarda bile jigolo hizmetleriyle baş döndüren ilişkilere girebilirsiniz. Bayanların kendilerine seks için eş seçme ritüelleri oldukça farklıdır. Erkekler fiziksel özelliklerle yetinirken, bayanlar fiziksel özelliklerden kültürel birikime kadar farklı kategorileri göz önünde bulundurarak eş seçimi yaparlar. Jigolo siteleri bayanların onlarca erkek arasından seçim yapmalarını sağlar. Cinsellikle birlikte ara sıra eğlenmeye de zaman ayırmak gerekir, eğlenirken de yanınızdaki erkeğin eğlence anlayışıyla sizi neşelendirmesi iyi olmaz mı? Jigololarda bu konuda da ihtiyacınızı karşılayacaksınız.

Jigololar özetle bir bayanın tüm ihtiyaçlarını saatler içerisinde mükemmel olarak karşılarlar ve karşılığında da oldukça makul ücretler isterler. Yaşadıklarınızla, yaptığınız ödemeyi mukayese ettiğinizde ödediğiniz miktarın çok az olduğunu görürsünüz. Normalde bu hazları yaşamak uğruna çok daha fazlasını vermeye hazırken, çok makul masraflarla harika saatler geçirirsiniz. Günlük yaşantıda aradığınız erkeği gördüğünüz zaman onu elde etmek için ne kadar zaman harcarsınız, elde ettiğiniz zamanda, erkeğinizi yatağa atmak için kaç defa görüşmeye çıkarsınız. Erkeği tavlamanız en kolay adımdır ama seks için hemen hazır olsanız da erkek sizi hafif bir kadın olarak görmesin diye en azından bir iki defa randevuya çıkarsınız ve ondan sonra cinselliği yaşamaya geçersiniz. Bu süreyi en kısa ve en pozitif yaklaşımla üç gün olarak belirleyebiliriz. Oysa jigolo ajansları ile beğendiğiniz erkekle görüşmeniz saatler içinde gerçekleşir ve anında cinselliğe geçebilirsiniz.

Seks ateşiniz canlanmaya başladığında saatlerce bir erkeğin peşinde koşup flört edip onunla yatağa girmek için zaman harcamak yerine ateşiniz zirvedeyken bir erkekle sevişmek daha heyecanlı olmaz mı? Jigolo şirketleri ateşiniz zirvede olduğunda kendinize en hızlı şekilde erkek ayarlama imkanı veren özel platformlardır. Bayanlar bu nedenle sitelerde erkek aradıklarında saatler içinde şehvetle sevişeceklerinden emin olurlar ve kendilerini germeden ve aceleci olmadan aramalarını tamamlayarak doğru seçimler yapmaya çalışırlar. Genellikle yapılan tercihlerde pişmanlık yaşanmaz, pişmanlığın yaşanacağı durumlar sadece özel istekleri olan kadınların isteklerine hitap etmeyecek partnerler seçmelerinden kaynaklanır. Bu hataları genellikle jigolo ajans randevularında çok deneyimsiz olan kadınlar yaparlar, seks kaçamaklarında artık tecrübe edinmiş olan kadınlar on ya da on beş dakikalarını harcayarak en mükemmel erkeği ararlar ve onu arayarak pişmanlıktan uzakta sadece zevk aldıkları ilişkilere girerler. Sizde zevksiz birlikteliklerde kalitesiz ilişkilere girmekten yorulduysanız, profesyonellerle ilişki kurmaya başlamalısınız.

Düşlerdeki Geceleri Yaşatan Jigolo Yılmaz

Merhabalar, rüya gibi bir gece yaşadığınızı düşünmeniz için sadece bir şeye sahip olmanı gerekir, o da iyi bir erkektir. İyi bir erkek size düşlerdeki geceleri yaşatır. Çok aradım iyi bir erkek hiç görmedim diyorsanız, düşlerdeki geceleri yaşatan Jigolo Yılmaz tanıdığınız en iyi erkek olabilir. Yaşım 28, kumral, 176 boyunda, 64 kiloda, yeşil gözlü bir erkeğim. Seks yapmanın daha heyecanlı yollarını aradığım için sıradan flörtler gerçekleştirmekten zevk almam, ilişkide bir miktar heyecan ve cesaret gerektiren anlarda yaşanmalı. Jigololuğa diğer beylerden daha geç başladım diyebilirim, bunun nedeni seks yaşamamım son sürat devam ettiği halde ilişkilerimden zevk almamamdı. İlişki kurduğum her kadın bana kendini zevkle teslim ediyordu ama ben onlar gibi zevk alamıyordum. Heyecandan uzakta ilişkiler kurmaktan çok sıkılmıştım. Partnerlerimi biraz fantezi yapmaya yönlendirmeye çalışıyordum ama o heyecan sahip değillerdi ve benim o çeşit ilişkilere ihtiyacım olduğunu göremiyorlardı.

Zaman geçtikçe bayanlarla ilişkilerimi seyrekleştirmeye başladım. Zevk almadığım ilişkileri yaşamak istemiyordum artık. Aradığım heyecana bir şekilde ulaşmalıyım diyordum ama bu heyecanları ne şekilde yaşayacağım noktasında bir fikir sahibi değildim. Samimi bir dostumla dertleşirken içinde bulunduğum vahim durumu ona anlattım, neredeyse seks yapmaktan bile soğumak üzereyim dedim ve yanıt olarak jigolo ol eminim aradığın heyecanı tanımadığın kadınlarda bulacaksın dedi. İşleyişini çok iyi bildiğim ama hiç düşünmediğim bir sektördü bu. Gece hayatında bu şekilde hizmet veren birkaç erkek tanıyordum, eğlence kısmı harika bir işleri vardı ama yatak kısmında neler yaşadıklarını sadece onlar biliyorlardı. Hayatımda değişiklik yapmak etkili bir adım olabilir diye düşündüm ve biraz inceleme yapmanın zarar vermeyeceğini söyleyerek arkadaşımla vedalaştım.

Kültürlü, yakışıklı bir erkek olduğum için, girdiğim her yerde kadınlar bana yakınlaşmak isterler, bir şekilde benimle tanışırlar ve samimiyetlerini arttırmak isterler. Yüksek eğitimli oluşum ve araştırmacı kişiliğimle jigololuk gibi sayısız konuda yeterli bilgiye sahip olduğumdan öyle detaylı bir inceleme yapmama gerek yoktu aslında sadece konuyu kafamda değerlendirerek, bir karara varmam gerekiyordu. Benim araştırmam gereken konu, doğrudan profesyonel ajanslara mı bağlanmalıydım, yoksa jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlara daha fazla ilgi gösterirlermiş o şekilde mi davranmalıydım? Yanıt bulmam gereken konular bunlar ve bunlara benzer konulardı. Mesleğin işleyişiyle ya da nasıl hareket etmem gerektiğiyle ilgili konularda eksiğim zaten yoktu.

Neredeyse bir aydan fazladır bir kadına el sürmemiştim ve artık azgınlığım beni yoldan çıkarmak üzereydi, azgınlık düşüncelerimi de etkiliyor ve beni jigolo olmaya teşvik ediyordu. Bir yazı hazırladığımda ve randevu saatlerimi kendim belirlediğimde bu meslekte de yer alabilirim diye düşünmeye başladım. Kesin olan tek şey vardı, acilen bir cinsel ilişkiye girmem gerekiyordu. Daha da önemlisi acilen seks hayatımı eskisi gibi hareketli ama eskisinden daha heyecanlı hale getirmem gerekiyordu. Bu düşünce sonunda ilanımı hazırlama beni yöneltti. Hızla tanıtımımı yazdım, zaten günler aklımda neler yazacağı düşünüp durduğum için yazıyı tamamlamam iki dakika dahi sürmedi. Jigolo nedir kısımlarını hiç okumadan doğrudan başvuru şartlarını okuyarak ilanımı yayınladım. Gelecek aramaları beklerken, dolabımı açtım ve randevumda giyeceğim kıyafetleri seçmeye başladım. Son bir ayda kendime hiç özen göstermiyordum, kendime biraz çeki düzen vermem gerektiği için duşa girdim güzelce temizlendim, etek tıraşı oldum, sakallarımı düzelttim, temiz bir halde zevk alacağım heyecanlı randevuları hayal etmeye başladım.

Aradan saatler geçmiş bir randevu talebi bile almamıştım, sıkılmıştım ve uykum gelmişti, gözlerim ağırlaşmaya başladığında telefonumun çaldığını bir hayal gibi hatırlıyorum. Biraz gecikmeli de olsa telefonu yanıtladım ve sonunda aradığım kadını bulup bulamadığımı görebileceğim randevumu verdim. Jigolo ne demek bilen kadınlar zaten normal ilişkiler peşinde koşan kadınlar değil, farklı heyecanların peşinde koşan benim durumumdaki kadınlardır diye düşünüyordum ve ilk randevumda gördüğüm bu konuda haklıydım. Kadınlardan aynı dertten yakınıyorlardı, ilişkide biraz daha fazla heyecan ve gerektiğinde cesaret isteyen şeyler yapmak istiyorlardı. Bu erkeği bulduklarında her şeyi yapmaya da hazırım diyorlardı. Bende hazırdım her şeyi yapmaya, o zaman bayanlar heyecan arıyorlarsa bundan sonra beni arayabilirler ve birlikte bu istediklerimizi sürekli yaşamaya başlayabiliriz. Profesyonel seks hizmetlerini vermeye iki senedir devam ediyorum, söylediğim şekilde ben bu hayatı yaşamaya biraz geç karar vermiş biriyim. Seks deneyimlerim yüksektir ve heyecanlı ilişkiler yaşamayı isteyen bayanlara hizmetler veriyorum.

Anadolu Aslanı Kırıkkale Jigolo Ferhat

Hem fiziği, hem karakteri güçlü ve kuvvetli bir erkeğe ne kadar hasret kaldığınızı biliyorum. Genelde insanlarda bu iki özelliği bir arada bulabilmek çok zordur. Ben Anadolu aslanı Kırıkkale jigolo Ferhat, Anadolu erkeğinin gerçek bir temsilcisiyim, güçlü, kuvvetliyim, karakteri oturmuş, kadınlara saygıda kusur etmeyen nazik biriyim. 27 yaşındayım, hayvanları sevdiğim için veterinerlik okudum. Evcil hayvanı olan bayanlarla çok iyi anlaşıyorum, özellikle küçük köpekleri olan, bu köpeklere vajinasını yalatan bayanlara dibim düşer. Bir köpek kadar hızlı dil atabildiğimi bilmelisiniz. Mezun olduğumda kendime ufak bir muayenehane ve pet Shop açtım, burada sürekli bayanlarla muhatap olmaya başladım. Bayanlar bana çok yakın davranıyorlardı. Bunun sebebi, benimde onlara çok doğal ve yakın davranmam olabilir.

Gelen müşterilerimden biri bana durmadan neden bu işi seçtiğimi soruyordu, durmadan sen bu potansiyelle çok daha iyilerine layıksın diyordu. Bu konuşmalar bana çok tuhaf geliyor ve meraklanmama neden oluyordu. Mesleğim sıradan bir meslek değildi, veterinerdim, bundan daha iyisi ne olabilirdi. Gelirim güzeldi, mesleğim güzeldi, o bayan her geldiğinde bunları bana söylüyordu, benimde merakımı sürekli arttırıyordu. Sonunda bir gün dayanamayarak, sizce bu meslekten başka ne yapabilirim diye sordum. Kadında çok yakışıklısın, olgunsun, mükemmel bir karakterin var, sıcakkanlı ve eğlenceli bir adamsın, senden harika bir jigolo olurdu, bütün kadınlara neşe getirirdim, zevk verirdin dedi. Jigolo olmak ilginç bir düşünceydi. Bunu hayatımda bir saniyeliğine bile düşünmemiştim. Üstelik okurken yakın bir arkadaşımda jigololuk yapıyordu, o zaman bile bu işi bir meslek olarak görmemiştim.

Okulda arkadaşımın yaşantısını gören diğer arkadaşlarım hevesle jigolo olmak istiyorum demişlerdi ama bunda başarılı olamamışlardı, bende hep boşa uğraş olarak gördüğüm için bunu deneye bile kalkışmamıştım. Şimdi aradan geçen bu kadar zamanda bir kadın çıkmış ve bana jigolo olmasın bunu hak ediyorsun diyordu. Aradan bir hafta geçmişti ve bayan yeniden gelmişti, ne yaptım daha jigolo olmaya karar vermedin mi? diye sordu. Sana söz eğer jigolo olursan ilk müşterinde ben olacağım dedi. Oysa bu hatunun beni yatağa atması için benim bir jigolo olmama gerek yoktu, bir kafe gitmemiz ve sonra yatağa girmemiz yeterliydi, bu güzellikle büyük mutlulukla ilişkiye girerdim. Bunu kendisine utanıp sıkılmadan söylediğimde gülümsedi, benim istediğim flört etmek değil, ben jigoloları seviyorum ve ilişkilerimi bağlılık duymadan yaşamak istiyorum dedi.

Bağlılık duymamak, sorumluluk almamak anlamına geliyordu, bu mantıklı bir yaklaşımdı, hayal kırıklığı yaşamış yüzlerce bayan bu şekilde düşünüyor olabilirlerdi ve bu yüzden ilişkilerini jigololarla yaşıyor olabilirlerdi. Mesleğimi bırakmadan bu işi yapabilirdim çünkü boş zamanım çok fazlaydı ve tek çalışmadığım için ben olmadığım zamanlarda da işlerim aksamamış olurdu. Jigolo başvuru kısmını bayanın önerdiği siteden yaptım ve kadıda haber verdim, artık bir jigoloyum dediğimde, kadında sözünde durdu ve bir gün sonraya akşama benden randevu vermemi istedi. Yarın gece birlikte takılalım sana biraz ders vereyim dedi. Sözleştiğimiz saatte bayanın yanına gittim ve ilk randevumu daha doğrusu ilk dersimi almaya başladım.

Kırıkkale Jigolo Siteleri Adeta Bir Okul

Kadın durmadan bir jigolonun nasıl davranmak zorunda olduğunu, ilişkilerde neler yapmalı gibi konuları anlatıyordu. Kendimi yeniden bir öğrenci gibi hissetmeye başlamıştım, sanki lüks bir restoranda yemek masasında değil de, yeniden okulda sıramda oturuyordum. Bir saate yakın kadın bana jigololukla ilgili parça, parça bilgi vermeye çalıştı, sonunda kadına sen eğlenmek istemiyor musun? Bunları normal bir zamanda konuşuruz, şimdi sen eğlenmene bak dedim. Bayan yapman gereken işte bu, önce seninle randevuya çıkan bayanın saadetini düşünmelisin, bak şimdiden bir şeyler kapmaya başladın dedi. Bundan sonra artık jigololuk konusunu kapatarak sadece eğlenmeye zaman ayırdık. Sekste çok utanacağımı ve kadınında biraz çekingen olacağını düşünüyordum ama ne kadında, ne bende en ufak bir çekingenlik olmadı, zevkle saatlerce seviştik ve sabah istemediğim halde bayan bana para ödedi ve sonra o evine gitti bende duşumu alıp iş yerime gittim. iş yerimde biraz ilan sitemi inceleyeyim dedim, Kırıkkale jigolo siteleri adete bir okul gibiydi.

Neredeyse her bilgi bu yazılarda paylaşılmıştı. Öğlen civarı bayan beni aradı ve dün geceyi nasıl bulduğumu sordu, cevabım netti, doğrudan harikaydı dedim. Telefonu kapattıktan yarım saat sonra kadın yine yanımdaydı, heyecanla arayan oldu mu? Dedi. Biraz üzülmüştü sanki “tamam bu gecede benimlesin, jigolo ajans numarandan arayan olursa randevum var de ve yarına randevu verebileceğini söyle” dedi. Ümitle bekledim ama yine arayan soran olmayınca bende sorun var kadınlar beni beğenmiyor diye düşünmeye başladım. Gece yine beni bu maceraya iten kadının yanına gittim, arayan olmadı dediğimde, iyice şaşırmıştı imkansız dedi. Şimdiye on kadının seni araması lazımdı, sen mükemmelsin diye kendi kendine kızıyordu. Biraz bu konuda fikir alışverişi yaptım ama telefon gelmemesine bir neden bulamadık, daha sonra yine eğlencemize baktık ve geceyi bitirdik.

Öğlen kadın hiç telefon açmadan doğruca iş yerime geldi, neşe içindeydi “seni neden aramadıklarını buldum” dedi. Merakla açıklamasını bekliyordum. “şaşkın telefon numaranın bir numarasını yanlış yazmışsın, o yüzden sana kimse ulaşamıyor” dedi. Yerin dibine girmiştim, bu hatayı nasıl yapardım, yazdığım her şeyi iki defa kontrol etmek gibi bir alışkanlığım olduğu halde bu sefer hayatımda bir kere bunu yapmamıştım ve hata yapmıştım. Hemen Kırıkkale jigolo sitesi telefon numaramı düzeltim ve kadınla birlikte beklemeye başladım. Bir saat içinde iki kadın benden randevu istemişti, her telefon çaldığında kadın sevinç çığlıkları atıyor, bana sarılıyordu. O günü kadınla telefon başında bekleyerek geçirdim ve üç güne yetecek randevu verdim. Kadın randevuların biriktiğini görünce “eyvah seninle sikişmek için sıraya girmek gerekecek galiba” dediğinde gülme krizine girdim. Hayatımda kendimi ilk defa böyle mutlu ve rahat hissediyordum.

Kadının tahmin ettiği her şey gerçekleşmişti, kadınlar yakamı bırakmıyordu, sürekli randevular veriyordum ve beni bu maceraya iten kadın bile benimle onun tabiriyle sikişmek için sıraya girmek zorunda kalıyordu. Söylediği ne varsa hepsi gerçekleşmişti. Üniversiteli arkadaşımın yaşadığı zorluklara rağmen neden ısrarla bu mesleği yaptığını, okulu bitirdiğinde bile neden bu hayatı sürdürmeye devam ettiğini ancak şimdi anlayabiliyordum. Bende o yıllarda jigolo olsaydım, bende asla bırakmazdım ve şimdi olduğu gibi iki işi birlikte yürütürdüm. Ben biraz geç gördüm bu özel durumu, aslın ben hiç göremedim, görmemi sağlayan bayan müşterim oldu. Eğer o durmadan beni bu konuyu merak etmeye zorlamasaydı, asla bu adımları atmazdım. Merak edipte jigolo olmanın cezası var mıdır, yok mudur? Ona bile bakmamıştım. Ama şimdi mesleğimi seviyorum ve her arayanla eğlenceli, neşe içince randevular gerçekleştiriyorum.

Yıldız Jigololar Ve Karaman Jigolo Siteleri 

Kaçamak ilişkilerinin güvenilirlikten, kalitesine kadar mükemmel alınmasını profesyonel Partnerler sağlar. Kaçamak yapanların Partnerlerini titizlikle incelemeleri ve en iyisini bulma ümidi bu yüzdendir. Müşterilerine ilanlarla ulaşmak isteyen Partnerlerde kaliteli olduklarını göstermek için, sektördeki en iyi platformları tercih ederler ve sadece bu topluluklarda ilanlarını verirler. Yıldız jigololar ve Karaman jigolo siteleri ümitleri boşa çıkarmayan randevulara girmenizi sağlar. Karaman doğduğum ve muhteşem seks geceleri geçirdiğim şirin bir yer. Jigololuğu düşünmeye başladığımda da buradan iyi bir yer aklıma gelmedi ve bende ilanımı sizin aramalarınızı yaptığınız sitede vermeyi istedim. Üç senedir Jigololuğu aynı siteden yürütüyorum. 24 yaşındayım, sarışınım, çevre illere giderek sürekli yeni yerler görmeyi severim.

Yakın illerde gezilip görülecek çok güzel yerler olduğunu biliyor musunuz? Ben çoğu yeri gördüm ama sizinle de görmeyi çok isterim. Karaman jigolo Sitesi gezilerimi istediğim sıklıkta yapmama bazen engel oluyor ama farklı zaman geçirmek isteyen bayanlarla buluştuğumda bu isteğimi gerçekleştirmeye zaman bulabiliyorum. Aslında sizlerle randevulaştığım amacım kendimi gezdirmek değil, size gerçekten değerli anılar kazandırabilmem ve buluşmamızı unutulmaz bir hale getirebilmek. Her zaman bir otele giderek seks yapabiliriz ya da Karaman’da bir mekanda eğlenebiliriz ama Isparta’ya gidip kayak yapmaya ya da Antalya’da plajda güneşlenerek eğlenmeye her zaman zaman ayıramayabiliriz. Benimle her zaman yapamadığınız aktiviteleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlamaya çalışıyorum.

Karaman jigolo Ekrem oldukça değişik bir kişiliğe sahip, diğer erkeklerin sahip olduğu anında sevişelim güdüsüne çok sahip değil, zamanının en güzel şekilde geçirerek hayatının tadını çıkarmaya çalışan her dakikası ne eğlenceli şekilde yaşamak isteyen heyecanlı bir tip. Zaman benim için çok değerlidir, asla boşa harcamaktan hoşlanmam, boşa giden saniyelerin bile telafisi olmadığını bu nedenle hayatımızdaki en önemli şey olduğu bilincine vardığınız zaman sizde benim gibi düşünmeye ve davranmaya başlayarak, tüm zamanınızı mükemmel yaşamaya çalışırsınız. Bazı insanlar bu değeri yetmiş yaşına gelene kadar fark edemiyorlar ve sonunda “ne yaptım ben, tüm hayatımı boşa harcadım” diye dövünüyorlar ama artık o insanlar için çok geç oluyor, hiçbir şeyi düzeltme ve hayatlarına değer katma imkanları kalmıyor.

Ben en şanslı insanlardan biriyim, yirmi iki yaşına geldiğimde bunu fark ederek hemen hayatımda değişiklik yapmaya başladım. Kazancımın büyük bölümü sadece yaşamımı güzel geçirmeye harcıyorum, her sene yurtdışına gidiyorum ve farklı ülkeleri de görmeye çalışıyorum. Jigolo olmak benim için büyük bir şanstı, tamamen tesadüfen de olsa bu mesleğe başladım ve bu hayatı sürdürecek iyi bir gelire sahip oldum. İşçi olarak çalışsaydım, ancak evimde hayallerimle mutlu olabilirdim, oysa şimdi hayallerimi gerçekleştiriyorum. Dilerseniz sizin de hayallerinizi gerçekleştirebilirim. Size kaliteli yaşamanın sırlarını gösterebilirim. Parası olan herkes kaliteli yaşamayı bilmez, kaliteli yaşam, sadece para ödeyerek bir jigoloyu otele götürmek ya da yemeğe çıkarmak, eğlence mekanları götürmek değildir, ben bunu size öğretebilirim.

Jigolo Arayanlar Kahkaha Dolu Geceler Sizi Bekliyor

Hayattan zevk almaya başladıkça eğlenmenin önemini çok daha fazla anlamaya başlıyorsunuz, artık hayatınızda sadece orgazmlara ulaşmak önemliymiş gibi gelmiyor, aslında mutlu olduğunuz her şeyde orgazm yaşamaya eşdeğer hazlar olduğunu keşfetmeye başlıyorsunuz. Ben çok olduğumu ve sadece felsefe yaptığımı düşünenlerde olacak aranızda, bana hak verenlerde çıkacak. Eğer okuduklarınızdan bir kısmında bile bana hak verdiyseniz, arayın hayatın mutlu yanlarını birlikte keşfetmeye devam edelim. Jigolo arayanlar kahkaha dolu geceler sizi bekliyor, katıla, katıla kahkaha atmayı, neşeyle bir akşam geçirmeyi özlemediniz mi? Size kahkahaya boğulacağınız ve uzun zamandır almadığınız kadar zevk alabileceğiniz geceler yaşamayı öneriyorum.

İnsanlar hiçbir mücadele vermeden hayattan bir şeyler vermesini isterler, sanıyorlar ki; ben mücadele etmeden bu refaha kavuştum, ne yazık ki; bir masalda değiliz. Bazen çok mücadele etmek ve adeta hakkınız olanı bulunduğu yerden söküp almanız gerekiyor. Benim mücadelem jigolo başvurusu yaptığımda başladı ve bu mücadele aslına bakarsanız hala devam ediyor. Seksimde ilerlememiş olsaydım, kişiliğimi güçlendirmemiş olsaydım ve sıkıcı bir erkek olmaya devam etseydim, sahip olduğum hiçbir şey elimde kalmazdı. Tüm bunlara sahip olunca mücadelem sona ermedi, şimdide sahip olduklarımı korumak için mücadele etmeye devam ediyorum. Biliyorum ki; biraz gevşemeye başlasam, hizmetlerimin kalitesini azaltsam ya da bayanlara ukalaca davranmaya başlasam, sahip olduğum her güzel şeyi teker, teker kaybetmeye başlarım.

Yaşım 24 ve çok şey yaşadım, yaşadıklarımdan dersler çıkararak hızla olgunlaştım, genç yaştan olgunlaşmanın kötü bir tarafı yok, aksine daha emin adımlar atabiliyorsunuz, yaptığınız işleri daha dikkatle planlıyor ve doğru kararlar vermeye başlıyorsunuz. Genç yaşta olgunlaşan kişilerin sıkıcı olduklarını düşünmeyin, ben hiç sıkıcı biri değilim, aksine olgun fikirlerimle eğlencenin de en iyilerini yaşamayı öğrenebildim. Olgun olmak jigolo ajansı seçimlerimi bile etkiledi, doğru kararlar almamı kolaylaştırdığı için hizmetlerim kısa sürede mükemmel olmaya başladı. Zevk alacağımız tercihleri randevularıma ekleyerek bayanların görüşmelerimden gayet olumlu düşüncelerle ayrılmalarına neden oluyorum. Seksten çok önemsiz bir olaymış gibi bahsettiğimi farkındayım, elbette seks müthiş bir olay ama eğlenceli bir akşamdan sonra yaşandığı zaman çok daha müthiş hale geliyor, ben ilişkilerimde bu ayrıntıya dikkat ediyorum.

Seksin önemini bilmeyen bir jigolo olsaydım durmadan jigolo porno izleyerek farklı yapabileceğim başka neler var diye sürekli araştırmalar yapmaya çalışmazdım. Bence bu filmler bir sanat eseri ve benim için çok değerli bilgiler taşıyorlar. Bazen tam olarak doğru yapmadığım şeylerle bile karşılaşabiliyorum ve anında bu hatalarımı doğrusuyla değiştiriyorum. Jigololuk gelişmenizi asla durdurmamalısınız, özellikle de yaşını ilerledikçe bayanları cezbedecek sürekli yeni şeyler bulmalısınız. Benim önümde baktığınızda en azından daha dört beş yıl bir farklılık yaratmama gerek olmayacak ama ben yine de, size değer verdiğim için sürekli farklı hizmetler vermeye çalışıyorum. Görüşmelerimizi hep sizin rahat olabileceğiniz ortamlarda yapmaya gayret ediyorum, bunun olması için evimi de size açıyorum. Seks hizmetinde de sınırsız olmayı seçerek, tüm heyecanlara ulaşmanızı garantiliyorum.

Heyecanın 24 Saat Sürdüğü Çankırı Jigolo Siteleri

Jigolo olmanın en revaçta olduğu dönemden geçiyoruz, günümüzde artık ilişkiler o kadar zayıf temellere dayanıyor ki, ilişkilerinde kimse mutlu olmayı başaramıyor ve sürekli ayrılıklar yaşanıyor. Bir ilişkiyi yürütmek için defalarca denemeler yapılıyor ama her deneme sonuçsuz kalıyor ve sonunda mutsuz kişiler mutluluğa ulaşmanın farklı yollarını denemeye başlıyorlar. Bazen bu mutluluk arayışı heyecan arayışına dönüyor ve mutluluğa ulaşılma çabasından vazgeçiliyor. Heyecanın 24 saat sürdüğü Çankırı jigolo siteleri bayanların heyecan arayışlarındaki en önemli merkez olmaya başlıyor ve heyecanı bulan bayanlar, istemsizce mutluluğa da ulaşmış oluyorlar. Artık hem mutluluğa, hem heyecana ulaşan kadınlar yeni ilişkilere girerek yeniden hayallerini yıkmaya devam etmiyorlar, yeni öğrendikleri bu hayatta daha mutlu olduklarına karar vererek ilişkilerini jigololar üzerinden yürütmeye başlıyorlar.

Elbette yalnız yaşamak ve bu psikolojiyi bozmadan sürdürmek oldukça zordur, hayatı birisiyle paylaşmak önemlidir, bu nedenle bayanlar hayatlarına destek olacak bir erkeği alarak yine yaşamlarına devam ederler ama bu sefer o erkekten artık mükemmel olmasını ya da ona mutluluk hissettirmesiniz ve heyecan yaşatmasını beklemezler. Zaten bayanların bu ihtiyaçlarını artık Çankırı jigolo sitesi fazlasıyla karşılıyor ve kadınları heyecana sürüklüyordur. Kadınlar artık eskisinden çok daha mutludurlar, hayatlarında sürekli bir erkek onlara destek olmaya başlamıştır ve ondan fazla bir beklenti olmadığı için erkekte hayatından memnundur, kadınsa özel ihtiyaçlarını bazen bu erkekle karşılamaya başlamıştır, bazen de jigololarla kaçamaklar yapmanın keyfine alışmıştır. Artık kadın hayatını belirli bir düzene sokmayı başarmıştır, bu noktada kolayca vazgeçemeyeceği, eğlenceli bir hayat yaşamaya başlar.

Özel geceler geçirmek istediğinde bir Çankırı jigolo arar ve özel anlar yaşayabilir. Normal bir ilişki yaşayarak orgazm tatmak istediğinde ise zaten elinin altında sekse hazır bir erkek evde onu bekliyordur. Mutluluk arayışındaki tüm kadınlar ve erkekler eninde sonunda kaçamak yapmaya başlarlar çünkü mutluluk tatmin edilmesi gereken bir duygudur, bu duygu tatmin edilmediğinde tüm hayat allak bullak hale gelir ve her gününüz zevksiz geçmeye başlar. Jigololar hizmetlerinde bazen bir psikoloğun görevini yerine getirmiş olurlar. Psikolojisi bozulan kadınların moralleri jigololarla yeniden düzelir, bayanlar yeniden kendilerini mutlu etmeye başlarlar ve hayattan zevk alırlar, bir psikolog hastasına bunu hissettirmek için aylarca uğraşır ama bir jigolo sadece birkaç görüşmeden sonra müşterisine bu duyguları vermeye başlar.

Ben jigolo Samet, 22 yaşında psikoloji öğrencisiyim, insan psikolojisinin ne kadar değişken olduğunu ve neye ihtiyaç duyduğunu bilerek görüşmelere giriyorum. Bazen müşterilerimle bildiğiniz psikolog seansları bile düzenliyorum. Gecelik randevularımda bir iki saati sadece müşterimin sorunlarını dinleyerek geçirip, ona telkinde bulunuyor ve seks takviyesiyle hayata dört elle sarılmasını sağlıyorum. Twitter jigolo hesabımın ismi psikolog jigolo buradan takip edebilir ve tavsiyelerimi okuyabilirsiniz. Mükemmel bir mesleğe sahipken neden jigololuk diye soruyorsunuz değil mi? bence bu meslekte psikologluk kadar önemli, kadınların morallerini düzeltmek kendimi iyi hissettiriyor ve ayrıca bu meslekte tüm müşterilerim bayan oluyor ve delilerle, psikopatlarla uğraşmak zorunda da kalmıyorum. Sadece mutluluk arayan bayanlara umut dağıtıyorum ve mutlu ediyorum.

Psikolog Jigolo Sizi Tedavi Edecek

Bir psikoloğun muayene ücretinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Ya da bir jigolonun gecelik ücreti ne kadar? Her ikisine de ayrı ayrı gitseniz size ne kadar maliyeti olur? Hesaplamakla hiç uğraşmayın emin olun, çok fazla ödeme yapmanız gerekir. Oysa gecelik seanslarında çok uyguna psikolog jigolo sizi tedavi edecek. İkisi bir arada hizmet alarak hem etkili bir seans geçireceksiniz, hem çok ekonomik bir seks görüşmesi yapacaksınız. Benim yerimdeki farklı bir kişi köşeyi dönmek için gündüzleri psikolog olarak randevular verirdi, geceleri jigolo görüşmelerine giderdi ama ben köşeyi dönme derdinde değilim, zaten babamın elde ettiği servet şu an oturmaya başlasam, torunlarıma bile yetecek düzeyde. Varlıklı biri olduğumu yaşadığım yerden ve yaşam tarzımdan anlayabilirsiniz. Küçük bir villada yaşıyorum, çok pahalı bir spor otomobil kullanıyorum, genellikle yurtdışından giyiniyorum ve şehirdeki en pahalı mekanlarda takılıyorum. Bu hayatı ne jigololuktan kazandıklarımla, ne de doktorculuk oynayarak elde edebilirim.

Bu kadar varlığa sahipken, elde edemeyeceğim kadında olmadığını düşünüyorsunuz, doğru sosyetedeki birçok kadın tek işaretimle benimle yaşamaya hazır, Jigolo olmak istiyorum dediğimde benim amaçlarım çok farklı olduğunu bilmelisiniz. Ben kadınsız kaldığım için ya da heyecan bulamadığım için bu seçimi yapmadım. Benim seçimimi etkileyen mutsuz insanlar oldu, heyecan arayıp bulamayanlar, orgazm olmaya çalışıp, hep yarım zevkler alan kadınların hallerini düşündüğüm için bu tercihte bulundum. Derslerimde bu konuda bir araştırmada yaptım ve bilgi birikimimin bu şekilde daha faydalı olacağına inandım. Randevularımdaki kadınların benimle paylaştıklarını size anlatsam aklınız durabilirdi. Mutsuzluğun ne kadar acı verici olduğunu ve mutlu olmak için insanların neler yapmayı düşündüklerini duysanız şaşarsınız. Ben bunları sürekli dinliyorum ve yardımcı olmak istiyorum.

Yardımcı olamadığımı düşündüğünüz anda görüşmelerimiz son bulabilir ya da artık problemlerinizi benimle paylaşmayı bırakarak sadece cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamamı isteyebilirsiniz. O şekilde de size harika etkim olacağına eminim. Zaten öncelikle beni tanımadan bu tarz paylaşımlar yapmayacağınız biliyorum, ilk görüşmelerimizde biraz eğlence ile seks yaşanacak, güven başladığında bana açılmaya ve benimle bu konularda konuşmaya başlayacaksınız. Benim işimde sabır önemlidir, sorunlarını benimle paylaşmanız için sizi kesinlikle zorlamayacağımdan emin olun, zamanının gelmesini ben sabırla beklerim ve size yardım etmeye başlarım. Jigolo ilanlarımın çok tedavi edici yönü olmaz ama jigolo twitter hesabımım bazı bölümleri tıp sayfası gibidir. Bu sayfadan da yararlanabileceğiniz bilgiler elde edebilirsiniz. Şimdi olduğu gibi bazen doktorluktan sıyrılmakta zorlanabiliyorum ve yazılarımda sıkıcı olabiliyorum.

Bunu düşünerek birazda seksten bahsedelim istiyorum. Seks sizce belirli sınırlar içinde mi yaşanmalı yoksa sınırları kaldırarak tamamen doğaçlama ve sıra dışı mı yaşanmalı? Bu soruyu kendime başlarda çok soruyordum ve ben tamamen sınırsız yaşamaktan yana biri olduğumu anladım. Bu konuyu sizde bir değerlendirin ve benimle ilişkinizde hangi yolu takip etmek istediğinize karar verin, sınırlı mı olacaksınız, sınırsız mı? Ben iki durumda da size mükemmel geceyi yaşatacağım, seks tecrübelerim sadece jigolo geçmişimle sınırlı olmadığı için ve sosyetede çok fazla çılgın hatun bulunduğu için deneyimlerimle size baş döndüren özel anlar tattıracağım. Anal seks, fetişler, hard ilişkiler, cim cif, lezbiyenlik ve daha farklı seks isteklerinizde size uygun zeminler hazırlayabilirim. Jigolo nedir kısaca mutlaka biliyorsunuz ve bu okuduklarınızın sonucunda benim normal bir ücretli partner olmadığımı da görüyorsunuz, o zaman kendinize bir şans tanıyarak benimle birkaç görüşme yapın ve hayatınızda oluşacak gelişmeleri gözlemlemeye başlayın.

Her Yere Yetişen Karabük Jigolo olmak İbrahim

Herkes yürümeyi öğrenmeden koşmak ister, bu imkansız bir istekte olsa düşünmesi bile güzeldir. Zamanda ilerlemek hızlı giden bir trende seyahat etmek gibidir, yanınızdan geçip gidenleri fark etmek ve görmek için çok kısıtlı bir süreniz vardır. Ben bu trenin bir yolcusuyum ve yanımdan geçip giden her şeye dikkat etmeye çalışıyorum, bu nedenle Çankırı’dan, Bolu’dan ya da Sinop’tan bile bir telefon gelse çıkıp gidiyorum, ne yaşayacağımı görmek istiyorum. Başlığımda her yere yetişen Karabük jigolo İbrahim yazma nedeni bu. Ben yere yere gelirim, yeter ki; görmeme değecek bir şeyler olsun, mesela istekli bir kadın gibi, gittiğimde ve gördüğümde bundan iyisi olamaz, bu görüntüyle karşılaştığımda çektiğim eziyete değdiğini düşünerek rahatlarım.

Aslında kadınlarla beraberlik kurmak için çekilecek her eziyete değer, şahsım adına benim düşüncem böyle buna kimse katılmak zorunda değil, ne de olsa düşünce özgürlüğü denen bir kavram var. Bende bu platformda her türlü düşüncemi aktarmakta özgürüm. Karabük jigolo siteleri benim kadınlarla birliktelik kurmak için uğraşacağım zamanı ciddi şekilde azaltmaya yarıyor. Bayanlar bana kendileri ulaşıyorlar ve bana sadece telefonda anlaşma kısmını tamamlamak kalıyor ve tabi yanlarına gitme kısmı kalıyor, bazen ona da gerek olmuyor, bayanlar gizli kalmak istediklerinde evime gelmeyi uygun görüyorlar ve ben onları yatağımda karşılıyorum. Özetle site ilanım beni sayısız uğraştan kurtararak ilişkilerim rahatça organize etmemi sağlıyor.

Hayattaki en rahat mesleklerden biri yapıyormuşum gibi görünebilir ama bu iş detaylara girdiğinizde gerçekten zor bir iştir. Bilhassa bayanlarla birlikte olduğunuzu ve onları mutlu etmeye çalıştığınızı düşünürseniz işiniz oldukça zordur, çünkü bayanların mutlu olabilmeleri ve isteklerini mükemmellik derecesine yakın bir düzeyde karşılayabilmem, umutsuz bir uğraştan farksızdır. Karabük jigolo sitesi görüşmelerde bayanların mükemmele yakın erkeği bulmaları sağlar, kadınlarda bilirler hiçbir erkek onların gözünde mükemmel yaratıklar değillerdir. Kadınların gözünde mükemmel bir erkek olamasam da, mükemmele yakın bir erkek olduğumu bilmek bana yeterli geliyor. Belli olmaz bakarsınız bayanlar mükemmel erkeği bulamadıklarını anladıklarında, beni mükemmel erkek olarak kabul etmeye başlayabilirler. Seks yapmaya başladığımdan beri ben bu ümidi içimde hep taşıdım.

Bana göre bütün kadınlar mükemmeldir, yaşlarının ya da görünüşlerinin bence önemi yok, iki göğsü ve vajinası varsa benim için yeterlidir. Bu şekilde konuşunca bir am salak gibi göründüğümü biliyorum, bu doğru ben bir am delisiyim, vajinası olan her insan bana istediği her şeyi yaptırabilir, bu yüzden seks randevularımda tüm isteklere evet derim ve kadınları şaşırtırım, çünkü bazen kadınlar imkansıza yakın isteklerde bulunurlar ve ben bunu bile, bile onlara bile evet derim. Bazen şans eseri bu istekleri başardığımızda oluyor ama başaramadığımızda da çok şey kaybetmiyoruz, çünkü bayanlarda bu isteklerin imkansız istekler olduğunun farkında oluyorlar ve deneyip yapamadığımızda bu isteklerden vazgeçiyorlar. En azından bilinçaltlarında denemedikleri için bir pişmanlıkları olmuyor. Jigolo ilanları çılgınca isteklere sahip kadınlarla beni buluşturduğu için benimde çok hoş anılarım oluyor bu görüşmelerde.

Jigolo Arayan Bayanlar Sahibinden Seçim Yapmak Sorun Yaşatmaz

Bazen bayanların doğrudan partnerlerle muhatap olmaktan neden çekindiklerini anlayamıyorum. Normalde bir hizmeti doğrudan hizmeti verenden almak en iyisi değil midir? Seks hizmetinde de sizinle ajanslar yatağa girmiyor, yatakta size uzman bir jigolo eşlik ediyor, o zaman doğrudan bu jigolonun kendisiyle görüşmeniz ve derdinizi ona anlatmanız daha mantıklı olmaz mı? Endişeleriniz varsa merak etmeyin jigolo arayan bayanlar sahibinden seçim yapmak sorun yaşatmaz aksine sorunların yaşanma ihtimalini en aza indirir. Bende kendi ilanlarımı yayınlayarak size ulaşıyorum, ilan verdiğim sitenin dışında hiçbir aracı kullanmıyorum, doğrudan benimle muhabbete giriyorsunuz ve isteklerinizi direk benimle konuşuyorsunuz.

Mutlaka aracılarla yapılan anlaşmalarda sorunlar yaşanıyor, en başta arada birisi olduğu için ücret daha yüksek oluyor, ayrıca sayısız yanlış anlaşılmada yaşanabiliyor, siz farklı söylüyorsunuz, ajans jigoloya farklı anlatıyor, yaşanacak ilişkiyi en başta iki kişiden fazlası öğrenmiş oluyor. Oysa benimle doğrudan iletişim kurduğunuzda sizin bu akşam ateşli bir gece geçireceğinizi sadece ben bilirim ve başka kimse öğrenmez. Jigolo olmak gizliliğe saygı duymayı öğretir, gizliliğinizi korumada oldukça da başarılıyımdır, merkezden uzak olmakla birlikte çok kaliteli otellerde kalabiliriz, tanıdıklarınızla karşılaşma ihtimalinizin en düşük olduğu hatta imkansız olduğu ortamlarda eğlenebiliriz veya her alemi benim evimde yapabiliriz. Hizmetlerimin ikimizin arasında bir sır olduğundan emin olabilirsiniz, evimde hiçbir kamera ve güvenlik sistemi olmadığı için gizli kayır gibi şeyleri de düşünmeniz gerekmiyor, randevumuzda tek çekim yapacak kişi sizsiniz çünkü ilişkimiz sırasında çekim yaparak beni daha sonrada hatırlamanız için izin veriyorum ve bundan ücret istemiyorum.

Çoğu partner çekim yapmayı talep ettiğinizde hemen cüzdanınızı açmanızı ister, bu tamamen bir fırsatçılık bence. Ben sadece telefonda anlaştığımız ücreti bilirim ve sadece sizden onu almayı isterim daha fazlasını değil. Erkekler jigolo başvurusu yaparlarken, sayısız hayale kapılırlar bunlardan biride çok hızlı zengin olmaktır, bu aç gözlülükle bazı fırsatçılar, her olayı kendi menfaatlerine çevirmeye bayılırlar oysa bilmezler ki kendi geleceklerini mahvediyorlar. Bu arkadaşlara benzer bir arkadaşım vardı aynı gün çalışmaya başlamıştık ve o her fırsatı kendi lehine çevirmeye çalışarak, ilk senesinde işsiz kalmaya başlamıştı, oysa ben hala randevu vermeye devam ediyorum ve sürekli randevuları çoğaltıyorum. Bazen tok gözlü olmak, açgözlü ve çıkarcı olmaktan daha iyidir, bu yönünüzle de kadınlar sizi tanıdıklarında size daha fazla güvenmeye başlıyorlar.

Güvenilir olduğum için ve açgözlü olmadığım için hep kazanan tarafta olmayı başardım, tabi bayanlarda kazanan taraftalar, sadece jigololar açısından bunu söyledim, jigololar arasında her zaman kazananlar ve kaybedenler vardır, baştan beri bu böyleydi, bundan sonra da bu kanun bu şekilde sürmeye devam edecek. Jigolo başvuru dönemlerimi hatırlıyorum, daha çok toydum, buna rağmen hata yapmayı bir kural gibi görerek, hizmetlerimde hep titiz davrandım, artan özgüvenime kapılarak şımarmadım. Acemiliğimde iş disipline sahip olduğum içinde hizmetlerim hep harika yürüdü. Kadınların dünyasına girerek orada yer edinebilmek çok zordur ben bunu ilk senesinde başarabilen nadir kişilerdenim. Zamansız gelen telefonlarda bile ilişkiye hazır olmaya çalışarak, bayanları bekletmemeye uğraşırım.

Onlarca Jigolosuyla Zevk Yaşatan Yozgat Jigolo Siteleri

Jigololuğa adımınızı attığınızda aklınızda hiç piyasadaki en fazla arzu duyulacak erkek haline geleceğinizi ve bazen telefonları açmakta zorlanacağınız anlar yaşayacağınızı hayal etmiş miydiniz? İnanın ben bu hayallerle başvurumu yapmıştım ve sonunda bunun hayal olmadığı günleri gördüm. Onlarca jigolosuyla zevk yaşatan Yozgat jigolo siteleri hep benimleydi, bu desteği görmezden gelemeyeceğim. Seks için kadınlara randevu vermek ilk zamanlar çok tuhafıma gidiyordu, ben hep kadınların peşinde koşmaya ve çoğu zaman geri çevrilmeye alışmıştım, bu hayattaysa randevularım dolu olduğunda geri çeviren ve ilişkiyi istemeyen taraf ben oluyordum. Hayatımda bu büyük bir değişimdi, buna adapte olabilmem kolay olmadı. Kadınlarla sevişmek veya onlarla eğlenmek bana hiç zor gelmedi. Zaten bunu yaşamak için can atan taraftım. Beni şaşırtan istenilen bir adam oluşumdu, çünkü kadınlar beni silik biri gibi görürler ve benimle takılmak istemezlerdi.

O zamanlar daha yirmi yaşımdaydım ve okulun ineği durumundaydım. İnek olsam da, eğlenmeyi ve seksi seviyordum, çok cesurda bir erkektim, bu özelliklerime rağmen inek etiketi daha ağır basıyor ve kızların üstümdeki sıkıcı erkek imajını silmeye gücüm yetmiyordu. Jigolo siteleri ile fotoğraflarımı paylaşmaya başlayınca fotoğraflarımda bu bir inek ibaresi yer almadığı için kadınlar beni aramakta bir mahsur görmemişlerdi. Artık seks hayatımı yürütmek çok daha kolaylaşmıştı. Talep eden tarafta olmayıp, talep gören tarafta olmak mükemmel bir duyguydu. Bu duyguyu kaybet istemiyordum ve bunu korumak içinde her şeyi yapmaya hazırdım. Öylede yapmaya çalıştım.

Tamamen görünüşümü değiştirerek işe başladım, öncelikle gözlüklerimden kurtuldum, bir imaj danışmanıyla görüşerek bilgisayar programında en iyi görüneceğim hali belirledik ve kendimi tamamen bu görüntüye göre yeniledim. Bu bana pahalıya patlamıştı ama bunu yapmam gerekiyordu. Yozgat jigolo sitesi sıradan halimle bile bana müşteri sağlayabiliyorsa, imaj çalışmam bittikten sonra kadınlar hep peşimde olacaklar diye düşünüyordum. Bir miktar kasa ihtiyacım vardı, bunu satın alma şansım olmadığı için spora başladım ve birkaç ay sonra kaslarım belirginleşmeye başladı. Kadınlar bendeki değişiklikleri gözlemledikleri için yaptığım her değişikliği fark ediyorlardı ve beğeniyorlardı. Kıyafet tarzımda istediğim hale gelince görünüşte imajımı tamamlamış oldum.

Sırada Yozgat jigolo olarak kültürlü ve kibar bir erkek haline gelmem gerekiyordu. Kültür için sürekli okumak ve gündemden haberdar olmam şarttı, buna zaman ayırmak oldukça zordu. Kibarlık ise sorun olmadı zaten mütevazi ve kibar biriydim. Bu hazırlıklar tam olarak on sekiz ay sürdü ve bu sürede tam bir profesyonel görünüme ve yeteneklere sahip oldum. Artık sadece hizmetlerimin talep görmesini devam ettirmek için sürekli farklı fanteziler düşünmem ve seks türlerinde uzmanlaşmam gerekiyordu. Teoride bilmediğim yoktu, on sekiz ayda BDSM dahil tüm çeşitleri incelemiştim ama çok azını deneyebilmiştim. Şansıma cesur ya da çılgın kadınlar daha eski Partnerleri tercih ediyorlardı. Bu konuda acele etmeme gerek yoktu benimde bu bayanlarla görüşeceğim zaman yaklaşmak üzereydi neredeyse iki senedir sektördeydim ve artık bana da profesyonel gözüyle bakılmaya başlayacaklardı.

Jigolo Arayan Bayanlar Fantezi Yapmak İster Misiniz?

İyi bir eğlence, iyi bir tatil, iyi bir sevgili ya da iyi bir seks asla unutulmaz, iyi şeyler hep akılda kalır ve hatırlandığı zaman ne güzel gündü, ne güzel tatildi ya da ne ateşli sevişmiştik gibi kelimelerle hatırlanır. Bence anı yaşamak tamamen bir boş inanış çünkü geçirdiğiniz her saniye geçmişin bir parçasıdır ve geçmiş geri gelmez, bu yüzden gelecekle ilgili iyi şeyler planlamalısınız. Mesela benimle harika bir geçenin planını az sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Ne dersiniz jigolo arayan bayanlar bu gece, bu muhteşem erkekle biraz fantezi yapmak ister misiniz? Ya da fetiş oyunlar oynarız veya BDSM çalışmalarımda bana ortak olmak isteyebilirsiniz. BDSM ilişkilerimde daha öğrenim aşamasında olduğum için tam ücret almadan görüşüyorum. Bu teklifim birkaç aylığına geçerli olacak, daha eksik malzemelerim ve eksik deneyimim yüzünden bu şekilde hareket ediyorum.

Yeni bir ev almayı düşünüyorum, bu ev oldukça büyük ve müstakil bir ev olacak, şu an bunun arayışındayım. Odalardan birini sadece BDSM ilişkilere, birini Fetiş oyunlara, birini ise tamamen kostümlerle doldurarak kostümlü seks partilerine ayıracağım, diğer odalarda ise bunların dışında kalan her şeyi yapabiliriz. Bunu hayata geçirmek için çok ciddi bir meblağ ayırdım ve bir yıl içinde bu isteğimi hayata geçirmeyi istiyorum. Kazancımı istifleyerek zevksiz bir yaşantıya sahip olmak istemiyorum, kazancımın bir kısmını size daha kaliteli ilişkiler yaşatmak için bu tür yatırımlara ayırıyorum, bir kısmı ise eğlenceye. Belirli bir süre geçince bazı şeylere doyuyor ve daha farklı heyecanları da yaşamaya çalışıyorsunuz değil mi? ben bu hisleri daha doyuma ulaşmadan hissetmeye başlamıştım. Jigolo nedir bilmediğim yaşlarda bile izlediğim filmlerde ekstrem ilişkileri izlemeye çalışıyordum ve mastürbasyon yapıyordum.

Profesyonel sekse geçtiğimde de bu merakımda bir azalma olmayınca, daha da istekle bu tür ilişkileri incelemeye başladım. Önceden tamamen amatörce ve sadece meraktan bu filmlere bakarken, şimdi hizmetime ekleyebilmek için bakmaya başlamıştım. Seks ilişkilerimin çeşitlerini kendi yaşadıklarımdan gösteremediğim için benzer fotoğrafları Twitter jigolo hesabımda yayınlıyorum, bu fotoğraflardan verdiğim tüm hizmetleri bir restoran menüsünden yemek seçer gibi seçebilirsiniz. Randevumuzda isterseniz birkaç çeşit hizmeti aynı anda da alabilirsiniz. Tek çeşit ilişkiler yürüterek heyecana ulaşamazsınız, ilişkiye birazcık renk katmak her zaman iyidir. Ben romantik ilişkilere bile birazcık fetiş ya da hard seks ekleyerek zevkimizi arttırma taraftarıyım. Bu çeşit bir hizmet size ilk anda biraz tuhaf gelecektir ama yaşamaya başladığınızda çok hoşlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kaçamaklarınızda bir jigoloya tomarla paralar döktükten sonra, sıradan heyecanları deneyimlemeyi istemeyeceğinize eminim, bu kadar para sarf ettikten sonra jigolo şirketleri görüşmenizde biraz değişiklik yaşamak, daha yoğun hazlar almak daha iyidir. En azından bu şekilde ilişkilerde harcadığım paraya bu sefer değdi doğrusu diyebilirsiniz. Seks heyecanı sürekli aynı partnerle yaşandığı zaman giderek sıkıcı olmaya başlar, bu benimle de geçireceğiniz ilişkiler içinde geçerlidir. Bazen benden de sıkıldığınızı hissedeceksiniz, bunu hissettiğinizde hemen ilişkimize bir süre için ara vermeli, birbirimizi özlemeliyiz. Bunu belki siz hissetmeyebilirsiniz ama ben eğer böyle bir şey hissetmeye başlarsam size bunu açıklarım ve sizin kararınızı sorarım. Randevularımızı sürdürmek istersek devam ederiz, ara vermek istersek, birkaç görüşme ara verebiliriz.

Mükemmel Kaçamakların Merkezi Uşak Jigolo Siteleri

Merhaba bayanlar, Uşak’ta yaşadığınız için, kendinizi şansız bir kadın olarak görmemelisiniz, emin olun büyük şehirlerdeki bayanların yaşadıkları heyecanları sizde burada yaşayabilirsiniz, hatta onların yaşadıklarından çok daha heyecanlılarını deneyimleyebilirsiniz. Nasıl mı? Mükemmel kaçamakların merkezi Uşak jigolo siteleri profesyonel Partnerleriyle hepinize bu fırsatı veriyor. Benim adım Levent, 30 yaşındayım ve Uşak’ta yeniyim, ben ufakken ailem İzmir’e yerleşmiş ve bir daha buraya gelmemişler, bu yüzden buraları hiç bilmiyordum. Jigololuk geçmişim İzmir’de geçtiği için heyecanlı ilişkilere fazlasıyla aşinayım. Büyükşehirde seks gecelerinde çok vakit harcayınca deneyimlerin sürekli artıyor ve daha yoğun çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Bir müddet bu yoğunluktan keyif alıyorsunuz ama sonradan çok yorulduğunuzu hissetmeye başlıyorsunuz ve bir çıkar yol arıyorsunuz.

Ben yoğunluktan uzaklaşıp dinlenmek için Uşak’a gelmeyi tercih ettim, burası zaten benim memleketimde ve hazırda bir tanede evim vardı. Yeni bir başlangıç iyi olabilirdi. Pılımı pırtımı bir gecede topladım, ilanımı yayından kaldırdım, Uşak jigolo sitesi ilanımı hazırlayarak çıkıp buraya geldim. On gün kadar sadece istirahat ettim, gezdim dolaştım, bölgeyi öğrendim ve biraz dinlendiğimi, enerji topladığımı hissedince de ilanımı yayınladım. Buradaki randevularım daha tam olarak tanışmadığımız için epey sakin geçiyor. Bundan memnunum, öyle aniden ilişkilerim hızlansın, yine boğucu günler geçirmeyi zaten istemiyorum. Burada uygulama kararı aldığım bazı şartlarım olacak, örneğin kesinlikle saatlik ilişkilere artık girmemeyi düşünüyorum.

Size göre bir saatlik bir randevu yaşanan ama benim açımdan bu kısa bir saat olmuyor. O randevu için bir iki saat öncesinden hazırlanmaya başlıyorum, yolda zaman harcıyorum, dönüyorum ve tekrar temizleniyorum, bir saatlik bir randevuya yaklaşık olarak dört saatimi harcamış oluyorum. Günde üç tane bir saatlik randevu verdiğimde on iki saatimi heba etmiş oluyorum ve yoruluyorum. En güzeli günlük Uşak Jigolo randevuları, sabahtan buluşuruz, tüm günümüzü birlikte geçiririz, gezeriz, eğleniriz, yeriz, içeriz ve doya, doya seks yaparak günü mükemmel yaşarız. Bunu uygulayan çok kişi yok, genelde kısa randevulara girmeyen Partnerler, gecelik ilişkilere girerler. Tüm gün randevu vermek müşteri Portföyünüzü oldukça daraltıyor çünkü bütün bayanlar tüm günlerini evlerinden ya da ailelerinden uzaklaşarak geçirmeye fırsat yaratamıyorlar.

Benim verdiğim buluşma şekline en çok bekar bayanlar veya buraya misafir ya da gezi için gelen bayanlar daha çok ilgi gösterirler. Evli kadınların ve ilişkisi olanların benim randevularıma gelmeleri için bazı hazırlıklar yapmaları gerekir ve çoğu kadın bu riske girmeyi istemez. Her kadına zevkle gerçekleşecek bir randevu vermek isterdim ama bunu biraz dinlenip ortama uyum sağlamaya başladıktan sonra yapmaya başlayabilirim. Jigolo olmak heyecan uyandırıcı ve ne yaşanacağı hiç belli olmayan bir meslek, bu mesleğin bazı riskleri yok değil ama tüm riskleri almaya değiyor. Randevularda hep bekar bayanlarla ilişkiye girilmiyor, bayanlar arasında evlilerde var, sevgilisi olanlarda, başında belalısı ve sürekli takipte olanlarda var. Hepsi de sizinle sevişmek istiyorlar ve siz bayanlar hakkında geçmiş araştırması yapmadan hepsine randevu veriyorsunuz.

On yılda randevularımda bazen başım derde girdi, bu jigolo olmanın cezası gibi bir olay nedeniyle değildi, zaten böyle bir cezada yok, kıskanç sevgililer nedeniyle birkaç heyecan yaşamıştım. Bir defasında bir mekanda eğlenirken bayan sevgilisini başka bir kadınla eğlenirken yakaladı ve mekanda kıyamet koptu. Herkesin içinde kadın adamı rezil ediyordu ama kendisinin de bir jigoloyla sevgilisini aldattığını unutmuştu. Adam beni fark ettiğinde ortam daha da karıştı, benim kim olduğumu sorgulamaya başladı. Kadında sen erkek olmayı başarabilseydin, yanımda bu adam değil sen olurdun dedi. Bir erkeğe yapılabilecek en büyük hakaretlerden biri, o erkeğe erkek olmadığını söylemektir. Doğal olarak adam bu hakareti kaldıramadı ve kadına vurmaya kalktı, bende kadını korumak için adamla kavga etmek zorunda kaldım ve geceyi karakolda geçirdim.

Bunu anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum, bazı kadınlar bu olaydan ürkebilirler ama bu gibi bir durum bir daha hiç yaşanmadı, yani bu bir istisna idi ve istisnalar kaideyi bozmaz demişler. Bir defasında da iki gelin jigolo randevusunda pişti olmuştu ve bu durumu sır olarak saklamak zorunda kalmışlardı. İki kardeşle evli olan hatunlar, eşlerini jigololarla aldatıyorlarmış, ikisi de aynı jigolo ajansları ile randevu almışlardı, tabi bundan ne benim, ne de diğer arkadaşın haberi yoktu. Eğlence mekanına gittiğimizde iki gelin pistte karşılaştı ve hayatlarının şokuna girdiler, birbirlerine sadece bakıyorlardı ve söyleyecek bir şey bulamıyorlardı. Neyse ki iki kadının yanında da deneyimli jigololar vardı, hemen olaya el koyduk, içkilerimizi alarak aynı masaya geçip oturduk. Durumu normal karşılamaları gerektiğini açıklamaya çalıştık. İkisi de evliliklerinde mutlu kadınlar değillerdi, mutlu olsalardı bu ilişkide karşılaşma ihtimalleri olmazdı.

Sonuçta iki kadın bu tesadüf karşılaşmayı aralarında sır tutmaya karar verdiler ve sonradan daha heyecanlı ilişkiler yaşamak için birkaç randevuyu birlikte grup olarak yaşadılar. Aynı dörtlü birkaç defa buluştuk ve farklı hazlar yaşadık. Tüm bunlar İzmir gecelerinde yaşandı, bakalım Uşak gecelerinde neler yaşanacak, ne heyecanlar, ne hazlar alınacak. Yaşadığım on yıllık deneyimde sadece iki üç defa ilginç olay karşıma çıktı, diğer olaylar sadece zevk ve eğlenceyle geçen gecelerdi. Burada da pek farklı olmayacağına eminim. Sanıyorum buradaki en büyük heyecanımız evde bol, bol sohbet etmek, jigolo porno izlemek ve sevişmek olacak, bakalım beni isteklerinizle, şehvetinizle, heyecanınız ve cesaretinizle şaşırtabilecek misiniz?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>