Jigolo İlanları 2021

Jigolo İlanları

Jigolo İlanları Hazırlarken Dürüst Olun

Jigolo sitelerinde hareketi sağlayan ilanların hazırlık aşaması çok dikkatli olunması gereken aşamadır. Bu aşamada ücretli Partner kendini kadınlara tanıtma ve beğendirme çalışması yapar. Burada yazılacaklar kısaca Partnerin geleceğini belirleyecek ilk adımı oluşturur. Bu aşamada yanıltıcı reklam yapmamak en ciddi konudur, jigolo ilanları hazırlarken dürüst olun, yanıltıcı tanıtımlar iyi sonuçlar vermeyeceği için geleceğinizi olumsuz etkiler ve müşteri kaybetmenizi sağlar. Bayanlar paylaştığınız ilanlardaki açıklamaları randevularında görmek ve deneyimlemek isterler, şayet bunları müşterinize veremediğinizde ilanınızın tamamen yanıltmaya yönelik olduğu ortaya çıkar ve müşterinizle aranızda sorunlar yaşanabilir. Bayan hizmetinizin kalitesizliği karşısında sessiz kalmayı seçse bile sizinle yeniden vaktini harcamak istemeyecek ve yeni ücretli Partner bulmaya çalışacaktır.

Hayatlarını Jigolo tercihleriyle renklendirmeye çalışan bayanların hayal kırıklıkları yaşamaya devam etmeleri her zaman jigolonun kaybıyla sonuçlanır. Jigolo arayan bayanlar hayallerini gerçekleştirebildikleri Partnerlerin yanında zaman geçirmeyi isterler ve uzun zamanda eş değiştirmeden görüşmelerini yürütürler. Kadın mutluysa jigolonun ücreti bile sorun olmaktan çıkar, pazarlıksız ve uzun randevulara girmeye başlar. Bazen fantezilerini gerçekleştirmenin heyecanı ile kadınlar yepyeni fanteziler kurgulamaya başlarlar ya da sizin tecrübelerinize güvenerek sizin onları şaşırtmanızı isterler. Sizin de sahip olduğunuz özel zevkler veren fantezileriniz olduğunu bilirler ve bunları çok merak etmeye başladıkları için randevularda sadece fantezilere yönelmek isteyeceklerdir.

Araştırma yapan, jigolo porno izleyen, pozisyonları fantezilerine eklemeyi başaran her ücretli erkek bayanlara farklı heyecanlar vermeyi başarır. Sürekli gelişmeyi başaran erkek müşterisini her randevu öncesinde heyecanlandırır, kadın katılacağı yeni randevuda neler yaşayacağını net olarak bilmediği için heyecan hisseder ve bu duygu kadını gereğinden fazla azgınlaştırarak jigolonun işini biraz zorlaştırmaya başlar. Sürekli yeni heyecanlarla karşılaşan bayanda bu beklenti sürekli artar, jigoloda bunun farkındadır ve kadına hep yeni heyecan yaşatmanın baskısı altındadır. Sürekli müşterisiyle görüşecek olan jigolonun tüm randevularında hızlı düşünüp, hızlı kararlar vererek, farkı fanteziler yaşatmasını öğrenmesi gerekir. Bunu başardığı müddetçe müşteri sürekli gelmeye devam edecektir. Memnun müşteri, mutlu kadın demektir, mutlu kadınlarda randevularında daha fazla eğlenen kadın demektir.

Jigolo Arayanlar Malatya’da Kimi Arayacaklarını Bilirler

Jigolo aramanın çok sıkıcı olduğunu ve zaman kaybına yol açtığını düşünüyorsanız, bunun nedeni halen doğru Partnere ulaşamadığınız içindir. Deneyimli jigolo arayanlar Malatya’da kimi arayacaklarını bilirler ve sizin yaşadığınız sıkıcı saatleri ve zaman kaybını yaşamazlar. Kaçamak yapan kadınların en değerli şeyleri bence zamandır, fırsat yaratarak bir kaçamaya gideceklerinde hemen erkeğini bulup onunla zamanlarını geçirmeye çalışırlar ama ayırdıkları zamanın yarısını partner aramayla geçirdikleri zaman canları sıkılır. Hizmetimde değerli zamanlarını benimle geçirecek olan kadınların yanımda sıkılmaya çok zamanları olmaz, gecenin bir bölümünde çok eğlenirler, kalan bölümünde ise inanılmaz zevk alırlar ve mutlu olmanın da ötesinde duygular alırlar. Bu duygu yüklemesi görüştüğüm her kadının bana bağlanmasına yardım eder. Beni tanıdığı içinde artık zaman kaybı gibi önemli şeyleri kaybetmez ve kazandıkları zamanı eğlence ve zevk alarak geçirmeye başlarlar.

Jigolo görüşmelerimi Malatya jigolo siteleri ile yapıyorum, kulüplerde tanıştığım bayanlarla sadece sosyal ilişkiler için samimiyet kurarım ve daha ileri ilişkilere girmem. Mesleğimi bir sporcu disiplininde yaparım, performansımı olumsuz etkileyecek her şeyden uzak durmaya çalışırım, sadece ortama uyabilmem için alkolden uzak duramıyorum. Bayanlar gecelerinde içmek ve eğlenmek isterler, onlar alkol tüketirken, ben kola içsem ortam çok hoş olmaz, kadınlara rahat hissettirebilmem için benimde bayanlara eşlik etmem ve onlarla birlikte eğlenip ortama adapte olmam gerekir. Bayan ayrı bir alemde, ben ayrı bir alemde takılırsak uyumlu bir çift olma şansımız tamamen ortadan kalkar ve bayan sıkıntılı bir gece geçireceği için hizmetimden memnun kalmaz ve benden uzaklaşır. Jigolo görüşmelerimin başladığı dönemlerde alkol içmiyordum ve çok kulüp kültürüm yoktu, kadınlarla ne yapacağımı bilmeden görüşmeye çalışıyordum. Kadınların can sıkıntısından moralleri sıfıra iniyordu ve geceden soğumaya başlıyorlardı. Acilen eğlenmeyi öğrenmem gerekiyordu ve geceleri daha eğlenceli bir erkek haline gelmem gerekiyordu yoksa jigololuk maceram çok kısa sürecekti.

Eğlenceli olmayan bir erkeğe hiçbir bayan para yağdırmayı arzulamaz ve elinden geldiğince uzak durmaya çalışır. Malatya jigolo sitesi randevu sağlamaya devam ediyordu ama ben bunları adam gibi değerlendiremediğim için büyük bir ilerleme kaydedemiyordum. Randevularımı azaltarak gece kulüplerinde daha çok vakit geçirmem gerektiğini anlamıştım. Gece randevuları düzenlemeye ara vererek eğlenmeyi öğrenmeye başladım, dans etmeyi, sohbeti ve alkol içmeyi geliştirdim. Sürekli kulüplerdeki bayanlarla takılarak nasıl eğlendirebildiğimi üçüncü bir kişi gibi gözlemlemeye başladım. Kendimi objektif şekilde eleştirebilmem sayesinde hatalarımı kolayca tespit edebiliyordum ve kendimi düzeltebiliyordum. Bir ayda fırka anlatmaktan, neşeli sohbetlere kadar çok konuda değişmeye başlamıştım ve alkol seviyemi de iyice yükseltmiştim. Artık müşterim olan bayanlarla gecelere akmaya hazır olduğumu düşünerek yeniden gece randevularına başlamaya karar verdim.

Malatya jigolo randevularım sonunda mükemmele yakın geçmeye başlaması, keyfimi yerine getirmiş ve bana moral aşılamıştı. Önceden tanıştığım kadınlar artık bana güvenmedikleri için beni aramıyorlardı ama her zaman arayacak yeni birileri olduğu için gecelerim boş geçmiyordu. Aylarca eski müşterilerimden hiç biri beni aramadı, sürekli yeni kişilerle tanışıyordum ve sabırla eski müşterilerimin de beni aramaya başlamasını bekliyordum. Hakkımda artık hiç kötü yorumda yapılmadığı halde bayanların benden neden çekindiklerine anlam veremiyordum. Zaman ilaçtır ve her kötülüğü unutturur diye umarak yine beklemeye başladım. Sonunda eskilerden bir bayan beni arama cesareti gösterdi ve ne kadar değiştiğimi, kendimi geliştirdiğimi görerek sürekli bana gelmeye başladı. Onlarca kadından sadece biri aramıştı ama ilerleyen zamanda geriye kalanlarında beni arayacağından eminim. Bayanlara çok değiştiğimi açıklamak için yazımı yeniledim ve beni tekrardan denemeleri gerektiğini söylemek istiyorum, beni tekrar arayın çok değiştim, pişman olmayacaksınız.

Çocukluk Hayali Jigolo Olmak Olan Yavuz

Her insan küçük yaşlarda kendilerine bir meslek seçmeye çalışır, çocuk doktor, hemşire ya da öğretmen olmak isterken alakasız bir okul kazanır ve farklı bir hayat yaşamaya başlar. Ergenliğime kadar ben doktor olmak istiyordum, ergenliğe geçtiğimde jinekolog olmaya karar vermiştim ama daha sonra hasta kadınlarla uğraşmak yerine sağlıklı bayanlarla uğraşmak daha mantıklı görünmeye başladı ve jigolo olmayı düşlemeye başladım. Çocukluk hayali jigolo olmak olan Yavuz reşit olması gerektiğini bilmediği için hayal kırıklığı yaşamıştı daha üç yıl beklemek zorundaydı. Üç yıl hızla geçtiğinde heyecanım kanımı kaynatmaya başlamıştı, çok yaramaz bir çocuktum ve hep göze batardım, utanmam, sıkılmam olmadığı içinde çok hızlı yaşıyordum. yaşadığım hızlı hayatın bana ne kadar yardımcı olacağından emin değildim ama güvenim tamdı ve bu işi istiyordum. Yıllardır bu işi istiyordum ve başaracağımdan emindim. Bunu yapamazsam hayatımın en büyük hayal kırıklığını yaşamış olacaktım ve kendimi nasıl toparlardım hiç bilmiyordum.

Okuduğum yazılardan benim şansımın büyükşehirde yaşamak olduğunu anlamıştım, küçük yerlerde çok genç bir partnere kimse güvenmeyebilirdi ama burada herkesin bir talibi çıkar diye düşünüyordum. İlanımı yazdıktan sonra belki bir on gün yayınlamaya cesaret edemedim ve bekledim. Korkularımla yüzleşerek defalarca kendimi gözden geçirdim ve kusur aradım, benim gözümden her şey mükemmel görünüyordu ama bu randevulara başlayacağım zaman benim görüşümün bir önemi kalmayacaktı, bayanların benimle ilgili ne düşünecekleri önemli olacaktı ve geleceğimi de bu düşünceler belirleyecekti. Belki de hayatımda ilk defa bu kadar korkuyor ve endişeye kapılıyordum. Bursa jigolo siteleri ilanımın da çok mükemmel olduğuna emindim, daha neyi bekliyordum, deneme yapmaya başlamadan bu korkudan ve endişeden kurtulamayacağımı biliyordum. Korkunun ecele faydası yok diyerek ilanı yayınla sekmesine bastım ve bekledim. Bu hareketle korkum yerini heyecana bırakmıştı, şimdi birde üstüne arayan olacak mı diye stres eklenmişti.

Bursa jigolo sitesi iki dakikada ilanımı yayınlamıştı, ilanımı sitede okuduğumda kendimle gurur duyduğumu hatırlıyorum, okuduklarımdan ben bile etkilenmiş ve kendimi aramak istemiştim. Bayanlar kesinlikle okuduklarından çok keyif alacaklardı, yazdıklarım bana bile biraz abartılıymış gibi gelmişti ve bu gözümü korkutmuştu, bayanlarda yazdıklarımın abartı olduğunu düşünürlerse işim bitmiş olacaktı, o an daha mütevazi olmadığım için içimde pişmanlık hissetmeye başlamıştım ama artık iş işten geçmişti, ilan yayınlanmış ve görülmeye başlamıştı. Her jigolo telefonu çalmaya başlasın diye dua ederken ben o ürkütücü sesi duymak istemiyordum. Ama korkularımla yüzleşeceğim an yaklaşmak üzereydi çünkü telefonum çalmaya başlamıştı. Attığımda hayatımda duyduğum en tatlı sesle konuşmaya başladım. Çok sıcak bir ses geliyordu kulağıma, sesten o kadar etkilenmiştim ki: tüm korkularımı ve endişelerimi unutmuş ve hemen bayanı görmek ister hale gelmiştim. Kadının sesi harikaydı, kişiliği ve sekside sesi gibiyse bu akşam mükemmel geçecek demek diye düşünmüştüm.

Kadını gördüğümde aklım başımdan gitmişti, sesinin tatlılığına rağmen olgun bir kadının beni aradığını düşünürken, yirmi beşlerinde bir kadın çıkmıştı karşıma. Güzelliğiyle bu kadın istediği her erkeği elde edebilirdi, neden beni aramış ki: diye düşünüyordum. Bursa jigolo geleceğimi belirleyecek görüşmedeydim ve bu noktadan sonra hatasız bir partner olmam gerekiyordu. Eğlence mekanında bayan çok hareketliydi ve bu kadar enerji harcamaya, içmeye geceyi nasıl geçireceksin diye sorduğumda, benim enerjim ikimize de yeter sende eğlen dedi. Onun parası dedim ama ortada benim geleceğim söz konusuydu, bayan geçirdiğimiz geceyi hatırlamazsa tüm emeklerim boşa gitmiş olacaktı. Bayan çok dağılmasın diye dua ederek eğlenmeye başladım, saatler ilerliyor ve kız durmak bilmiyordu. Sonunda haydi evine gidelim dedi, eve geçtiğimizde kızda küçücük bir yorgunluk ve sarhoşluk belirtisi yoktu. Koltuğa oturduğumda doğrudan geldi ve kucağıma oturarak beni öpmeye başladı. Sabah kadın yaşanan her şeyi hatırlıyordu ve siteye de muhteşem bir yorum atmıştı. Bu yorum tüm geleceğimi kurtaran yorum olmuştu.

Pozisyon Meraklısı Ordu Jigolo Çetin

Seks pozisyonları kişilerin zevklerine göre favori tercihlerle belirlenir ve seks bu seçilen pozisyonlarla yaşanmaya başlar, zamanla artık bu pozisyonlar kalıplaşmaya başlar ve seks artık sürekli aynı pozisyonlar arasında gidip gelerek yaşandığı için sıkıcı zevkler vermeye başlar. Cesur olanlar yeni pozisyonlar denerler ve hayatlarını renkli yaşamak isterler ama cesur olmayanlar sıkıcı ilişkilerini sürdürürler. Ben cesur biri olarak görürüm kendimi çünkü sekste birkaç pozisyonla yetinecek adamlardan değilim. Ben pozisyon meraklısı Ordu jigolo Çetin, kaç pozisyon isterseniz randevularımda her istek kabul edilir. Ön sevişme seksin değeri bilinmeyen bir parçası, kişiler pozisyonlarda çok zengin birikimleri olduğunu düşünerek ön sevişmeyi es geçerek doğruca cinsel birleşmeye başlıyorlar ve sonuç fiyasko oluyor. Partnerlerin bedenleri yeteri kadar uyarılmadığında en kral pozisyonda bile düşük zevk hissedilir. Ben bunu denedim ve aradaki farkı net olarak gördüm. Önse sevişmenin ilişkileri ne kadar harika hale getirdiğini ancak sevişmeyi bilen kişilerle hissedebilirsiniz.

İşin gerçeği erkek meraklısı bir kız arkadaşımla yaşamış olduğum ilişkilerde ön sevişmeyi sadece birkaç dakikada yaşayıp bitiriyorduk ve doğruca cinsel birleşme yaşamaya başlıyorduk. Bu şekilde orgazma hem zor ulaşılıyordu, hem haz azalıyordu. Bu ilişkinin beni çok sıktığını kız arkadaşıma açıkça söylemeye çekiniyordum çünkü onun tek derdi aletimin içinde kalmasıydı. Öpüşmek sevişmek umurunda değildi, aletimin sadece içinde uzun zaman girip çıkmasından tatmin olduğunu düşünüyordu ve beni zevkten mahrum ediyordu. Bu ilişkiye daha ne kadar sürdürebileceğimden emin değildim, sonunda sıkıntımı kız arkadaşıma anlatmaya karar verdim. Kız ben sevişmeyi sevmiyorum ya böyle devam edecek ya da etmeyecek dedi. Bir müddet daha onun istediği gibi devam etmeye çalıştım ama bir türlü olmuyordu, Ordu jigolo siteleri sevişmeye değer veren bayanlarla beni buluşturabilir mi diye bakmaya başladım. Potansiyel var gibi göründüğü için ilişkimi bitirerek kendi yoluna gitmeyi düşünmeye başladım.

Hazırlıklarımı sessiz sakin sürdürmeye başladım, yeni kıyafetler, yeni bir daire ve yeni bir imaj hazır olduğunda Ordu jigolo sitesi düşüncemi kız arkadaşımla paylaştım ve ondan ayrılmak istediğimi açıkladım. Kız davranışlarımda bir tuhaflık olduğunu görmüş ve zaten böyle bir şey bekliyordu, beklemediği jigolo olma kararımdı, şimdi sen beni para ödediğim zaman istediğim gibi becermek zorundasın yani dedi ve telefonunu eline alarak beni aradı. Saçmalama dedim ve telefonu açmadım, tekrar aradı ve bu sefer açıp, efendim dedim. Kız arkadaşım gecelik ilişki yaşamak istiyorum, ücretin ne kadar dedi, bende normal ücretimi söyledim. Tamam dedi ve hemen gel yatağa dedi. O önce odaya geçti, birkaç dakika sonrada ben geçtiğimde yatakta çıplak duruyordu. Beni gördüğünde bacaklarını ayırdı ve haydi başla dedi. Bu kızdan kurtulmak için jigololuğa geçmiştim ama daha ilanım yayınlanmadan ilk randevum yine bu kızla olmuştu ve bu sefer bana para ödediği için söylediği her şeyi yapmak zorundaydım.

Bu sefer sabaha kadar zevk almayacağım kesindi, çünkü bu kız sikişmeye doymuyordu ve bu sefer benden intikam istiyordu. Penisimi ona doğru uzattım ve biraz ilgi bekliyor dedim, oral yapmayı iyi bildiğinden aletim bir iki dakikada taş gibi kesilmişti. Bu kadar yeter başla bakalım dedi ve yine bacaklarını açtı. Kızın sayesinde jigolo nedir kısaca anlamış oldum, her ilişkiye hazır olmalıydım, böyle isteklerle de kadınlar bana geleceklerdi ve bunu kabullenmeliydim. Kız arkadaşımın bacakları arasına geçtim ve onu sikmeye başladım, kız inatla sevişmiyor sadece onu sikmemi istiyordu. Her posta bana işkence gibi gelse de, arkadaşımı sabaha kadar siktim, sabah olduğunda memnun kalıp kalmadığını sordu m, harika cevabını aldım. Artık ara sıra ararım seni dedi ve giyinip evden dışarı çıktı. İlişkimize son noktayı koymuştu, beni kullanıp atmıştı. Sorun değildi, ilk görüşmem en sevmediğim şekilde gerçekleşmiş olmasına rağmen harika iş çıkarmıştım ve ilk paramı almıştım. Yeni daireme geçtiğimde ilanımı yayınlamıştım ve görüşmelerime başlamıştım, bir hafta sonra kız arkadaşım yeniden aradı ve ikinci bir randevu istedi. Bu defa senin istediğin gibi sevişelim dedi ve o şekilde sabaha kadar kızı inleterek becerdim, sabah bu şekilde de güzel oluyormuş, keşke ayrılmasaydık dedi ama artık çok geç kalmıştı.

Artık kendime yeni bir yol belirlemiştim ve jigolo olmanın cezası olsa bile bu yoldan geri dönmeyecektim. Aynı şekilde kız arkadaşıma düşündüklerimi anlattım, onu sevdiğimi ala yaşattığı ilişkinin bana zor geldiğini, zevk almak istediğimi ve bu işi yapmaya kararlı olduğumu söyledim. Yeni bir ev tuttuğumu, işimi sevdiğimi ve bunu kabul etse bile dayanamayacağını söyledim. Kız arkadaşım sonuçta bu iş değil mi? Her erkek gibi sende çalışmak zorundasın, iş seçemezsin sen çalış, ara sırada beni mutlu et bana yeter dedi, senden ayrılmak istemiyorum, senin yokluğuna alışamadım, yine birlikte olalım dedi ve birde bu şekilde denemeye başladık. Bu sefer sanki işe yaramıştı, ilişkimiz eskisinden çok daha heyecanlı ve ateşli yürüyordu. Şu an ilişkimiz muhteşem şekilde yürüyor ve bende artık profesyonel olarak çalışmaya devam ediyorum.

Kütahya Jigolo ilanları Doğan Göğüslerinizden Kopamıyor

Bir sahile gittiğim zaman bikinili kadınların küçüklü büyüklü göğüslerinden gözlerimi ayıramıyorum, sanıyorum bende göğüs fetişi var. Göğüslere sadece bakmaktan değil, onlara dokunmaktan, sertliğini veya yumuşaklığını hissetmekten, irili büyüklü meme uçlarıyla oynamak ve onları ağzıma almak en hoşlandığım olaylardan biridir. Kadınların en çok göğüslerinden çekindiklerini ya da gurur duyduklarını biliyorum, küçük göğüslü kadınların göğüslerini büyütmek gibi takıntıları oluyor ya da göğüslerinin iriliği nedeniyle kaldırtma operasyonu düşündükleri de oluyor ama bu kadar çekinecek ve bu güzellikler üzerinde değişiklik yapmanıza gerek yok. Benim gibiler göğüslerinizi her haliyle severler ve onlara ilgi gösterirler. Kütahya jigolo Doğan göğüslerinizden kopamıyor ve onlarla çok güzel uzun saatler zaman geçirmek istiyor. Sanıyorum bendeki göğüs merakı annemin memesinden ayrıldığımdan beri var, şehvetle bakmadığım tek göğüs annemin göğsüydü.

Ufacıkken bile bir kız beni sevmeye kalktığında göğüslerini sıkmaya çalıştığımı anlatır büyüklerim, demek ki, o günlerden ne olacağım belliymiş. Yaşım büyüdüğünde liseye başladığımda ufak tefek ilişkilerde yaşamaya başladım, bu ilişkiler genelde öpüşme seansları olsa da, ellerim rahat durmuyordu ve kışların göğüslerini sıkıştırıyordu. Lise son dönemlerinde artık kızlarda daha cesur davranmaya başlamışlardı ve göğüslerini bana açıyorlardı, çıplak göğüsleri gördükçe kendimi kaybediyordum. Okuldaki tüm kızların göğüslerini tatmak istiyordum, aklımda cinsel ilişkiden çok göğüs emmek vardı. Üniversiteye geçtiğimde sonunda gelişimini tamamlamış yüzlerce irili ufaklı göğüs beni bekliyor diye düşünüyordum. Göğüslerle birlikte burada seks ilişkilerimde çoğalmıştı ama okuldaki yüzlerce kız bana yetmiyordu. Kütahya jigolo siteleri belki daha fazla göğüs görmeme yardım edecektir dedim ve jigolo oldum.

Erkekler jigololuğu seks için arzu ederler ama ben tuhaf şekilde göğüs görmek için jigolo olamaya niyetlenmiştim. Bakalım Kütahya jigolo sitesi bana kaç yeni göğüs tanıtacaktı diyerek ilişkilere girmeye başladım. Gördüğüm göğüsler inanılmaz güzeldi, Çıtırların daha yeni serpilmeye başlayan göğüsleriyle hiç alakaları yoktu. Orta yaşlı bayanların göğüslerinden daha fazla hoşlandığımı ancak onlara dokunmaya başladığımda anlamıştım. Artık okuldaki kızlarla bir alakam kalmamıştı, görüşmelerimdeki kadınlar bana yetmeye başlamıştı, demek ihtiyacım olan seksi bilen kadınlarla beraber olmakmış.  Bunu yaşayınca da gözüm açılmıştı. Göğüslere olan merakımla çok iyi sevişen biri haline gelmiştim, görüşmelerimde ben sevişme kısmını hallederken, bayanlarda pozisyonlardaki zayıflıklarımı tamamlıyorlardı, böylece harika anlar geçirebiliyorduk. Yıllar birbirini kovalamaya başlamış okul bitmişti, jigolo görüşmelerim halen devam ediyordu.

Yıllar beni mükemmel hale getirmişti ama göğüslere doyurmakta yetersiz kalmıştı. Bu doyuma ulaşmak için, görüşmelerimi çoğaltmış süreleri azaltmıştım artık sadece saatlik randevulara girmeye başlamıştım. Bazen günde on bayanla ilişkiye giriyordum, bu yorucu ve bir o kadar kalitesiz hizmetlerin ortaya çıkmasına neden olmuştu. Bu kararın bana zarar vermeye başladığını biraz geç anladım, saatlik randevularımın sayısı azaldığında harekete geçmekte geç kaldım ve randevu sayım günde bire, ikiye kadar indi. Tekrardan gecelik ve uzun süreli ilişkilere başladığımda bayanlar yine ilgi göstermeye başlamışlardı ama eski yoğunluğa ulaşmam zaman alacaktı. Jigolo şirketleri her zaman olduğu gibi yine bana bayan kazandırmaya devam etti ve tekrar eski pozisyonumu kazanmamı sağladı. Şimdi yeniden zirvedeydim ve yeniden muhteşem göğüslere dokunma şansına sahiptim. Yaşın 30 oldu ve göğüslerinizle zaman geçirmekten asla bıkmayacağımı düşünmeye başladım, şayet sizde göğüslerinizi bana göstermek ve onlarla ben vakit geçirirken sizde zevk almak isterseniz görüşelim.

Kadın Bedenine Doyamayan Karaman Jigolo Orçun

Kadın bedeni yüzlerce ressama, heykel tıraşa ve şaire ilham olmuş bir güzelliktir. Benim sanatsal yönüm ağır bassaydı bir şair, daha zeki olsaydım bir filozof olurdum ve hep kadın bedenine övgüler yağdıracak eserler yayınlardım. Ben kadın bedenine doyamayan Karaman jigolo Orçun, 26 yaşında, bana sanat eseri gibi gelen kadın vücutlarına hayran bir erkeğim. Jigolo olmasaydım mecburen bir ilişki yürütmek zorunda kalacaktım ve bu ilişkimde tek bir kadınla büyük ihtimalle yetinemeyecek ve farklı kadınlarla ilişkiye de girecektim, sonrada durmadan sorun yaşayacaktım oysa şimdi günde on kadınla da ilişki yaşasam hiçbir kadın bunu sorun etmiyor. Böyle her şeyi yapmakta özgür oluyorum, kısacası dilediğim hayatı, dilediğim şekilde yaşayabiliyorum. Bir şair tek bir şiir yazarak ben şairim diyemez ya da bir heykeltıraş tek bir heykel ortaya çıkardığında ben heykeltıraş oldum diyerek heykel yapmaktan vazgeçmez, her eserinin daha özel olmasını, daha kusursuz olması için çalışır. Bende kadın bedeniyle baş başa kaldığımda ve ilişkime başladığımda bu duyguları taşımaya başlıyorum ve ilişkimi bir öncekinden daha iyi yapmaya çalışıyorum.

Çoğu kişi sevişirken aklından kalite ya da mükemmellik konusu uçup gider sadece o anan odaklanırlar ve doğaçlama hareket ederler ama ben bunu nedense başaramıyorum. Planlı hareket etmiyorum ama tedbiri de elden bırakmıyorum, sorun olacak ya da sıkılacağımız bir şey hissettiğimde anında daha heyecanlı şeylere yönelmeye başlarım. Seksin heyecanını her aman bir kadınla yaşamak isterim bu nedenle bana telefon açan hiçbir pasife randevu vermem. Karaman jigolo siteleri bana yüzlerce muhteşem kadın bedeni sunarken bir erkeğin arkasına geçmeyi hiç istemem, bir kadının arkasında o harika bedeni izlerken zevk almak ve titreten zevkler yaşatmak isterim. Bana sorarsanız bir kadının bedeninde her noktada farklı bir heyecan yaşayabilirsiniz, farklı bir haz duyarsınız, sadece o bedene nasıl dokunacağınızı bilmeniz gerekiyor. Belki de ben bu konuda çok hassasım ve derin düşünüyorum.

Kadın bedenine bir ilişkide ne kadar dokunur ve okşarsanız sekste daha fazla zevk verdiğinizi düşünebilirsiniz ama ne yazık ki her şey öyle harika yürümez, dokunmanın bir amacı olmalı, nereye ne baskıyla dokunacağınızı bilmelisiniz. Örneğin göğüs uçlarını çok sıkar ya da sert şekilde ısırırsanız acı verirsiniz veya klitorise dilinizle veya parmağınızla sert dokunmaya başlarsanız kadın zevk almayı bırakır acı duymaya başlar. Bu dengeyi kurmalı ve kadına doğru şekilde dokunmayı öğrenmelisiniz. Karaman jigolo sitesi bana bunu öğrenme fırsatı verdi. Kadın bedenine dokunmak, bir ressamın tualine fırça darbeleri atmasına benzer, ne çok sert, ne de çok yumuşaktır, her vuruş yerine göredir. Bu nedenle dilinizin ve parmaklarınızın gücüne dikkat etmelisiniz. Ben bu detayla dikkat etmeye başladığımda kadın bedeninden artık daha çok zevk almaya başlamıştım ve kadınlarında benim dokunuşlarımla kendilerinden geçtiklerini gördüm. Doğru yok buydu ve bu yoldan sapmadan randevu vermeye devam etmeliydim. Hal bu yoldan yürümeye devam ediyorum, size bir sanat eserine dokur hassasiyette dokunacak ve değer verecek bir erkek arıyorsanız, ben buradayım.

Sizin bedeninize de diğer kadınların bedenlerine davrandığım gibi hassasiyetle yaklaşacağım, tüm zevk noktalarınızı uyaracağım ve zevkleri farklı şekilde tattıracağım. Ben burada size karar vermenizde kolaylık sağlayacak bilgiler verirken, hep gerçeklerden söz ediyorum. Kadınlar hakkındaki tüm düşüncelerimi en saf haliyle sizinle paylaştım. Buradan bir şeyler çıkartarak beni arayabilirsiniz ya da bu çok atıp tutuyor diyerek zevklerden uzaklaşmayı seçebilirsiniz. Jigolo ajansları karşınıza beni çıkardığı için kendinizi şanslı kadınlardan biri olarak görmeli ve hemen telefona yapışarak bana ulaşmalısınız. Seks yaşamlarınıza etkili okşayışlar yapacak bir erkeği hayatınıza sokarak ilk adımları sizin atmanız gerekiyor, benim size teker, teker ulaşmam söz konusu olamaz ama siz bana teker, teker ulaşmayı başarabilir ve benimle zevk alacağınız ilişkilere girebilirsiniz.

Karmaya İnanan Gaziantep Jigolo Mert

Merhaba bayanlar, Uzakdoğu felsefesine ne derece merakınız var bilemiyorum ama ben yıllarca tapınaklarda bu konuda ders aldım ve bu konuda kendimi yetiştirdim. Varlıklı ve özgür biriyim, ailem beni hiç kısıtlamadı ve hep güvendi, ne yapmak istersem hep bana destek oldular ve önümü açtılar. Lise bitince üniversite okumak yerine merak ettiğim konulara yönelmeye başladım ve kendimi Uzakdoğu’da buldum, Tayland, Çin, Japonya, Hindistan derken, geriye döndüğümde 24 yaşındaydım ve sayısız deneyim edinmiş, farklı kültürler görmüştüm. Bu öğretilen nedeniyle Karmaya inanan Gaziantep jigolo Mert olarak buradayım. Bu geziler sadece düşüncelerimi değiştirmedi, gittiğim her ülkede cinsel ilişkilerde yaşadım. Her milletten kadınla yattım neredeyse ve hangi kadınlar nasıl ilişkiye giriyor hepsini gözlemledim. Bu ülkelerde ilişkiye girdiğim bazı kadınlar eskort bayanlardı ve belki onlarda farklı heyecanlar yaşarım ümidine kapılmıştım ama sonuç tam bir hayal kırıklığı olmuştu.

Nerde benim Türk kadınım demeye başlamıştım. Türk kadını kadar işveli ve cilveli kadın olmadığını, onlar kadar istekli sevişeni olmadığını, onlardan uzak kaldığımda anlamış ve değerlerini görmüştüm. Dışarıda yaşadığım ilişkilerde genelde kadınlar çok genç oluyorlardı ve daha oral yapmaktan bile habersizdiler. Ülkemi özlemeye başlamıştım, kadınlarımızı özlemeye başlamıştım, o zaman artık ülkeme dönme zamanım geldi dedim ve yaşadığım tüm deneyimlerle, tüm bilgilerle ülkeme geri döndüm. Ailem her zamanki gibi arkamdaydı ve ülkeye döndüğümde ayrı eve çıkacağım dediğimde kimse karşı çıkmadı Gaziantep’in en kral muhitlerinden birinde bir villa aldılar ve içini muhteşem döşediler. Özlediğim arkadaşlarımla birkaç ay geçirdim, gece hayatında takıldım ama o çevreden eskisi kadar keyif almadığımı fark ederek yalnız takılmaya başladım. Tanınmış bir aileden olunca gösterilen ilgide farklı oluyor gittiğim mekanlarda hep kapılarda karşılanmaya alışıktım ama ortamlara yeni girmeye başlayan bayanlar beni daha yeni görüyorlardı ve bu onlara tuhaf geliyordu. Beni Gaziantep jigolo siteleri elemanlarından biri olarak düşünüyorlardı.

Bu yönde her gece birkaç teklifte geliyordu ama gülüp geçiyordum gelen tekliflere. Sonra bunun bir işaret olabileceğini düşünemeye başladım. Belki de karma bana jigolo ol, kadınların sana ihtiyacı var diyordu ama ben bunu duymazdan geliyordum. Sonunda öğretilerimle bu konuyu düşünmeye başladım ve en son gelen teklife tamam dedim. Uzun zamandır bir ilişkim yoktu ve en azından cinsel açıdan biraz eğlenirim diye düşündüm ve bayanlar jigolo olarak çıkmayı kabul ettim. Niyetim sadece eğlenmek ve hayatıma biraz renk katmaktı hepsi bu ama geçirdiğim gece çok keyifli geçmişti ve beni tatmin etmişti. Demek ki: karmanın hakkı vardı, bana bu yolu uygun görüyordu. Yaşadıklarım sonucunda karmanın isteğine karşı çıkmamam gerektiğini düşünmeye başlamıştım. Yaklaşık üç ay kulüplerde benimle takılmak isteyen kadınlarla takılmaya devam ettim. Bu hayat hiç aklımda yoktu ama ciddi şekilde hoşlanmaya başlamıştım.

Profesyonel olmaya karar verdiğimde Gaziantep jigolo sitesi ilanımı verme zamanımın geldiğini düşünmeye başladım. Jigolo ihtiyaçlarına yönelik her şeye ve her deneyime sahiptim. Sadece bu mesleğe profesyonel olarak bakmanın zamanı gelmişti, sonuçta karma bunun böyle olmasında ısrar ediyordu ve benim karmaya uymaktan başka çarem kalmamıştı. Karmadaki bir kuralda iyilik yap iyilik bul ya da kötülük yap kötülük bul tarzındadır. Ben bu felsefeyi biraz değiştirdim ve zevk ver zevk bul şeklinde değiştirdim. Hayattaki tek eksiğim buydu ve bunu karmanın bana vereceğinden emindim, bu nedenle üzerinde çok düşünmeden bir ilan yazdım, karmanın tamamen beni yönlendirmesine izin veriyordum. Bu olaya eğer karma el koyduysa ve bu yönde hareket etmemi istiyorsa bu konuda hara yapmayacağımı emindim. Bu şekilde size çok tuhaf gelecek düşüncelerle jigololuğa başladım. Sizde içinizde beni aramaya yönelik bir istek hissetmeye başladığınızda buna karmanın neden olduğunu düşünün ve çok mücadele etmeden karmaya boyun eğin, karma sizin için her zaman en iyisini ister, bu yüzden, çok sorgulamayın ve beni arayın.

Deneyimlerine Güvenen Van Jigolo Serdar

Hiç görmediğiniz, karakterini, huyunu, suyunu bilmediğiniz insanlarla ilişkiye girmek çok zordur, özellikle ilk deneyimlerde insanın üzerinde inanılmaz bir stres ve korku olacaktır ama bunların üstesinden gelmeniz gerektiğini bilirsiniz ve kafanıza koyduysanız bir şekilde bu duyguları bastırmayı başararak ilişkiye girersiniz. Ben ilk defa ücretli ilişkimi intikam için yaşamıştım kız arkadaşımdan ayrılmış, bunalım takılırken çivi çiviyi söker diyerek bir eskort bayanı aramıştım, bayanın ne yüzüne, ne verdiği hizmete bakmıştım. Tek derdim sadece ilişkiye girmek ve o kadını aldatmaktı. Anam eskort kadınlarda da hiç çirkin yok ki: gelen kadın afet gibi bir şeydi ve çok rahattı. Bense ilk seksini yapacak liseli heyecanında saf bir delikanlıydım. Adeta heyecandan elim ayağım titriyordu. Kadın gelmiş mecbur ilişkiye girecektim, neyse ki kadın deneyimli ve halimden anlamıştı, beni biraz rahatlattı ve sonra ilişki olayına geçti de, seksi elime yüzüme bulaştırmadan yapmayı başardım. Bu yaklaşık deneyimlerine güvenen Van jigolo Serdar olmadan üç sene öncesinde yaşanmış bir heyecandı.

Gerçekten çivi çiviyi söker atasözünün ne kadar doğru bir tespit olduğunu sabah uyandığımda anlamıştım. Yaşadığım gece harikaydı ve ben hiç aşk acısı çekmiyordum. Demek ki, ihtiyacım olan teselli başka kadınların koynunda yatıyordu, benim sadece o bayanların koynuna girerek teselli olmam gerekiyordu. Eskort kızlarla bunu yapmanın mümkün olması imkansızdı, bu ne para yeterdi, ne de zaman. o zaman bende bir eskort olmalıyım dedim ve Van jigolo siteleri partnerlerinden biri oldum. Benim niyetim her gece bir kadın hayatıma girsin ve bana acılarımı unuttursun yönündeydi ama hayatıma bir değil, iki değil bazen üç, bazen dört bayan girmeye başlamıştı. Değil geçmiş acılarımı, bir gün öncesinde neler yaşadığımı bile düşünecek vaktim yoktu artık. Çok hızlı bir yaşantıya geçmiştim ve buna ayak uydurmakta inanılmaz zorlanıyordum ama çok mutlu olduğum için bunları hiç sorun etmiyordum.

Van jigolo sitesi hayatımın fırsatını bana yaşatıyordu, artık hayatımdaki hiçbir üzüntüden ya da zorluktan eser yoktu, hiç biri aklıma bile gelmiyordu, sadece mutluydum ve mutlu olmayı seviyordum. Bu duygulara hasret oldukları için kadınların benimle ilişki yaşamak istediklerini biliyordum ve hissettiğim mutluluğu onlarla paylaşmaktan da ayrıca mutluluk duymaya başlamıştım. Yaşamım boyunca kendi dertlerime o kadar takılı kalmıştım ki; hayatımda belki de ilk kez kadınları mutlu ederek bir şeye yaradığımı hissetmeye başlamıştım. Bu duygu dünyadaki her zevkten daha özeldi ve benzeri yoktu. Bu duyguya körü körüne bağlanarak sahip olmak istiyordum ve bunu başarmak içinde ne gerekiyorsa yapmaya da hazırdım. Bu duygulara sahip olmaya başladığımda jigololuğa da bakış açım tamamen değişmeye başlamıştı. Sadece mutluluk vermeye yönelmiştim. Kadınların mutsuz hallerini görmek hiç istemiyordum, her kanın benim seanslarımdayken en mutlu anlarını geçirmeliydi.

Bu zor ama eğlenceli bir maceraydı, zaten kolay olan şeyler çok zevkli ya da kaliteli olmaz. Ne kadar zorsa o kadar güzeldir. Kadınları çözerek uygun hizmette karar kılmaz oldukça beni zorluyordu çünkü hala bir uzman değildim, ben kendimi bile daha yeni keşfetmeye başlamışken, şimdi kadınların psikolojilerini çözerek uygun hizmeti vermeye çalışıyordum. Bu elbette öyle kolay değildi. Deneyim gerektiriyordu yani bende olmayan tek şeye ihtiyacım vardı. Zaman bana deneyim kazandıracak tek şeydi, yapacağım görüşmeler harcayacağım zaman sayesinde mükemmelleşecek ve bende uzman jigololar gibi kadına bakar bakmaz ne istediğini anlayabilecek düzeye gelecektim. Bu seviyeye ulaşabilmem iki senemi almıştı ve sonunda deneyimleriyle kadınları heyecanlandırabilecek bir erke düzeyine ulaşmayı başarmıştım.  Şimdi bir uzmanım, seks erkeğim ve kadınlara mutluluk dağıtmaktan keyif alıyorum, jigolo tercihiniz olarak beni ararsanız en kötüsü harika bir gece geçirmiş olursunuz.

Kanınızı Kaynatan Adıyaman Jigolo Bülent

Kanın kaynaması genellikle ergen gençler için kullanılan bir terimden daha fazlasıdır. Seks ateşini içinde hisseden her insanın kanı kaynar. Bu isteği bazen canlılar bahar geçişlerini hissederler, bazense yanlarında etkili bir partner olduğunda. Siz senede sadece iki mevsim geçişinde mi bu duyguyu hissetmek istersiniz yoksa canınız her istediğinde mi? Ben kanınızı kaynatan Adıyaman jigolo Bülent, 29 yaşındayım, 176 boyunda ve 72 kiloda, kumral bir adamım. Spor yapmayı hiç sevmiyorum ama genetik olarak kaslı bir erkeğim. Bir kadının kanını kaynatabilmek için senin de normalden daha istekli bir partner olman gerektiğini unutmamalısınız, kendinde olmayan bir şeyi başkasına veremezsin. Elinde istediğin kadar yakacak malzeme olsun, eğer kıvılcımı yaratacağın bir malzemeye sahip değilsen, tonlarca odunla veya benzinle bile ısınacak ateş yakamazsın. O yüzden sizde de bir miktar ateşin olması gerekir, kadın zaten alev almaya hazır bir çıra gibidir, ihtiyacı olan sadece ufacık bir kıvılcımdır, bu kıvılcımı yakarsanız, kadın anında alevlenir ve ateşiyle size de muhteşem şeyler yaşatır.

Benim hizmetlerimin öncesinde ben kanı kaynayan bir delikanlıydım ama bu ateşimi bir kadını fişeklemekte kullanmak yerine kendimi tatmin etmeye harcamakla meşgul olmayı yeğliyordum. Kadınlarla sevişirken, enerjimle de sadece kendimi gaza getirecek pozisyonlara giriyor ve bayanların bana muamele yapmalarını istiyordum. Kadın bana muamele yapacak beni azdıracak bende kadını bir güzel becererek rahatlayacaktım. Hayat benim için hep bu şekilde yürüyordu ama tanıştığım bir ücretli erkekle yaptığım sohbetlerde neden bu şekilde davrandığımı sorgulamaya başlamıştım. Hiçbir ilişkim sağlıklı değildi, belki de tek nedeni buydu, kadınlar bende aradıklarını bulamıyorlardı ve hayatımdan çıkıyorlardı. Arkadaşım Adıyaman jigolo siteleri yazılarını önermişti, oraya gir ve yazıları oku, bir erkek kadınlara nasıl davranmalı öğren sen laftan anlamıyorsun diyerek bir gün beni terslemişti.

Adıyaman jigolo sitesi dünyanın en büyük kütüphanesi gibiydi, jigololarına tüm ihtiyaçlarını ve zorluklarını anlatan yazılar önümde açılmıştı ve ben bunları okudukça hatlarımı birer, birer anlamaya başlamıştım. Kadınlar beni terk etmekte sonuna kadar haklılar diye düşünmeye başlamıştım. Elimde olmadan kadınların yerine kendimi koymuş ve benim gibi bir sevgilim olsa beş dakika dayanamayacağım konusunda fikrim netleşmişti. Gece saat ilerlemişti ve artık ben kendime küfür etmeye başlamıştım. Bu tuhaf duygular beni sarmaya devam ederken, ısrarla yazıları okumaya devam etmiştim, yazıları okurken hatalarımı net şekilde görüyordum ama jigoloların yeteneklerini de okuduğum için, bende bunların fazlası olduğunu da görüyordum. Sabah hava aydınlanırken tüm yazıları okumuştum, bir jigolonun geliştirmesi gereken her yeteneğe sahipken, yapmaması gereken her hatayı yapan bir erkektim. Yani bir jigolodaki hem en iyi yönlere sahiptim, hem de en kötü yönlere. Bu kötü yönlerimden kurtulabilirsem harika bir jigoloya dönüşebileceğimin farkına varmıştım.

Hiç hesapta yokken şimdi aklımda jigolo olmak vardı. Amacım kadınlarla sorunsuz ilişkiler yaşamayı öğrenmekken tüm fikirlerim değişmiş, profesyonel seviyede bir seks erkeği olmaya karar vermiştim. Bu kadar hataya sahipken bir partner olamayacağımın farkında olmama rağmen bir yazı hazırladım ve ilana vermek için hazır tutmaya karar verdim. hızlı seks hayatıma ara vermeden ilişkilerimi sürdürmeye devam ediyordum ama bu sefer aklımda okuduklarım olduğu için ilişkilerimi bu okuduklarıma göre yürütmeye çalışıyordum amacım kız arkadaşlarımın bana tepkilerini ölçmekti. Yaşadığım birkaç ilişkide kızlar şaşırmış ve sen bugün ne içtin gibisinden espriler yapmışlardı. Jigolo ajans yazım hala kenarda hazır bekliyordu ama daha kendimle ilgili kesin fikre sahip değildim. Parayla ilişki yaşamak farklıydı, tavladığınız bir kadınla ilişkiye girmek farklıydı. Tavladığınız kadının sizden beklentisi çok olmaz sadece sevişip zevk almak ve orgazm yaşamak ister ama ücret ödeyen kadın çok şey bekler ve bunları sizden almadığında sorun yaşatır.

Bu iki duruma göre seks yapabileceğimden emin olmadan jigolo ilanları sayfasını bir daha açmamaya karar verdim ve kız arkadaşlarımla sevişmeye daha yoğun şekilde devam etmeyi sürdürdüm. Bir taraftan da durmadan seks pozisyonlarını, kadınların zevk noktaları gibi önemli konuları araştırıyordum. Öğrendiklerimin hepsini de kız arkadaşlarımda deneyerek tepkilerini ölçmeyi ihmal etmiyordum. Kız arkadaşlarım artık benimle sürekli buluşmak ve sevişmek istiyorlardı, önceden ben aradığımda bana sürekli mazeretler sunan kadınlar şimdi kendileri beni arıyorlar ve bana gelmek istiyorlardı. Bunları gördüğümde artık ilişkilere hazır seviyeye geldiğimi anlamıştım ve ilanımı yayınlamıştım. İlanımla birlikte seks hayatım bir tık daha hareketli geçmeye başlamıştı.

Sonuçta iki hayatı birlikte yürütüyordu, bir yanda müşterilerim, diğer yanda kendimi eğittiğim sevgililerim vardı. Randevularım sıklaşana kadar kız arkadaşlarımla ilişkilerimi yürütmeye devam edecektim. İki ay sonra artık kız arkadaşlarıma ayıracak vaktim kalmamaya başlamıştı. Jigolo arayan bayanlar benden gayet memnunlardı ve beni boş bırakacak gibi durmuyorlardı. Jigololukta geçen altı yıl ve karşınızda seksin zevklerinde devrim yaratan bir erkek bu şekilde doğru. Beni tanımak bir ayrıcalık gibi abartılı laflar etmeyeceğim ama gerçekten beni tanımak muhteşem şeyler kazandıracak ve bu aramayı yapmaya karar verdiğiniz içinde kendinizle gurur duymaya başlayacaksınız. Jigolo geceleri hep muhteşem yaşansın istersiniz ya, ben onu size yaşatacak erkeğim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>